2017 ‘ de Evlenen Ünlüler

2017 ‘ de Evlenen Ünlüler

İnsanların yakından takip ettiği ünlülerin magazin haberleri içerisinde bu yıla damgasını evlilik haberleri vurmuştur.

2017 ‘ de Evlenen Ünlüler
2017 ‘ de Evlenen Ünlüler admin

İnsanların yakından takip ettiği ünlülerin magazin haberleri içerisinde bu yıla damgasını evlilik haberleri vurmuştur. Ünlülerin her yaptığı insanlar tarafından büyük ilgi uyandırır. Bir döneme damgasını vuran boşanmalar da bu yıl yerini evliliğe bıraktı. Bir taraftan uzun süredir devam eden ilişkilerini evlilik ile taçlandıran ünlüler yer alır. Diğer taraftan da aldığı sürpriz karar ile herkesi şaşırtıp beklenmedik bir şekilde evlenen ünlüleri görürüz.

Fahriye Evcen – Burak Özçivit Evliliği

2016 yazına pek çok ünlünün evliliği damga vurmuştur. Bu yaza damga vuran evliliklerin başında ise Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ in evlilikleri gelir. Magazin dünyasının yakından takip ettiği bu ikilinin nişanları Almanya’ da sade bir törenle gerçekleşmiştir. Temmuz başında da ikilinin düğünleri ses getirerek olmuştur.

Azra Akın – Atakan Koru Evliliği

Kendileri mutlu oldukları kadar herkesi de mutlu eden bir evlilik haberi de Azra Akın ve Atakan Koru cephesinden gelmiştir. Dünya güzeli Azra Akın uzun süredir Atakan Koru ile devam eden birlikteliğini evlilik ile taçlandırmıştır. Edirne’ de sade bir tören ile dünya evine giren çiftin yaptıkları Trakya düğünü de oldukça eğlenceli görüntülere sahne olmuştur.

Rüzgâr Erkoçlar – Tuğba Beyazoğlu Evliliği

Magazin basını tarafından ilgi ile beklenen Rüzgâr Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu evliliği de 2017 yazına damga vuran evlilikler arasında yerini almıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih