21 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 21 Aralık Perşembe Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

21 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 21 Aralık Perşembe Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

Aşk ve iş hayatınıza dair herşeyi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.21 Aralık Perşembe günlük burç yorumları ile iş aşk hayatınıza dair herşeyi bulabileceksiniz.Burcunuz bugün sizin için neler söylüyor iş ve aşk hayatınızda sizleri neler bekliyor gibi bir çok sorunuzu siz yol gösterecek burç yorumlarından takip edebilirsiniz.Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 21 Aralık Perşembe yorumlarını sizler için derledik.

21 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 21 Aralık Perşembe Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları
21 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 21 Aralık Perşembe Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları admin

Aşk ve iş hayatınıza dair herşeyi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.21 Aralık Perşembe günlük burç yorumları ile iş aşk hayatınıza dair herşeyi bulabileceksiniz.Burcunuz bugün sizin için neler söylüyor iş ve aşk hayatınızda sizleri neler bekliyor gibi bir çok sorunuzu siz yol gösterecek burç yorumlarından takip edebilirsiniz.Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 21 Aralık Perşembe yorumlarını sizler için derledik.

Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 21 Aralık Perşembe yorumlarını sizler için derledik.

 

KOÇ BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)
Duygularınızı kontrol etmek için gayret gösterin. Aniden gösterdiğiniz tepkilerden daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Özellikle öfkenizi kontrol altına almalısınız. Spor yapın ya da açık havada yürüyüşlere çıkın. Veya imkanınız varsa seyahate gidebilirsiniz. Enerjinizi akıtmalısınız.

Amaca yönelik şekilde ilerlemek, sorumluluk almak, disiplinli çalışmak, koşullar çerçevesinde hareket etmek, yavaş fakat sağlam ilerlemek, bazen karamsarlık ancak çoğunlukla olgun yaklaşımlarda bulunmak dönemin insana kattığı değerler ve derslerdir. Sizler bu süreçte bazen başarısız olmaktan çekinecek, statüyü önemseyecek, temkinli davranacak, mesafeli olacak, fakat prestij sahibi olmanın gücünü, ayrıcalığını yaşayacaksınız. O işten ayrılıp, bu işe girip çıkmak yerine, sebat etmeyi, dayanmayı ve işi en iyi şekilde öğrenmeyi, rakiplerinizi geçmek için eksiklerinizi tamamlamayı kabul edecek kıvama geleceksiniz. Bir koç için zorlayıcı yanları olsa da, emek ve alın terinizin kıymetini bilecek, kazandığınız unvan, ulaştığınız zirve ve elde ettiğiniz saygının bizzat yaratıcısı olduğunuz için, kendinizle gurur duyacaksınız.


BOĞA BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)
Ciddiyet iletişimin özünde yer alır. Hiç kimseyle alelade, boş ve gereksiz sohbetlere girişilmez. Bir anlamı, bir amacı bir hedefi vardır. Kişi bu dönemde, felsefi ve derin düşünür, ağırbaşlı ve ciddidir. Şansını kendi yaratmayı öğrenir. Fırsatlar karşısına çıktığında uzun vadeli ve güvenilir olanı tercih eder. Hiçbir şeyi hafife almaz. Çünkü bilir ki, başka türlüsü kalıcı olmayacaktır. Yabancılara güvenilmez. Her şeyin köklü ve sınanmış olanı tercih edilir. Akademik kariyere önem verilir. Yüksek pozisyona çıkılabilecek, yöneticilik yapılacak, ileride statü sahibi olunacak meslekler önemsenir. Bazıları, bir üniversitede doktora yapar, kimi tez hazırlar, bir kısmı başka şehre yerleşir hayatını kurar, bir çoğu yaşı icabı emekli olur, yaşlılık yıllarının keyfini çıkarır. Burada önemli olan başkalarının gözündeki saygınlığınızdır. Hatta bazen ileri yaşına rağmen yüksek eğitime başlayan- evlenip, çocuklarını büyüttükten sonra eski işine dönen- başka bir şehre yerleşip sakin bir yaşamı tercih eden kişilerden biri de olabilirsiniz. Tanınmak veya bir özelliğinizle saygınlık kazanmak sürecin etkileri arasındadır. Sizden yaşça küçük, tecrübesiz insanlara bilgece öğütler vermek, rehberlik etmek, hoşgörülü davranmak, aklı başında kararlar vermek de yine bu dönemin yansımaları olarak sayılabilir..


İKİZLER BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)
Birileriyle finansal bir bağlantımız olacaksa, artı ve eksileriyle uzun vadeli düşünmek esastır. Ödenir mi, zorlanır mıyız, bu borcu almak veya vermek bize sıkıntı yaratır mı diyerek muhasebede bulunmalıyız. Sağlığımızla ilgili konuları da önemseyelim. Rahatsız olduğumuz durumlar varsa mutlaka gösterelim. Eşimizin, kendimizin veya iş ortağımızın hukuki işlerini çok iyi takip etmemiz, kanunlara uygun şekilde hareket etmemiz gerekiyor. Bir adım atarken, bir karar verirken itibarımızı düşünmeliyiz. Biriyle tanıştığımızda, özel bir ilişkiye girdiğimizde onun iş hayatı ve finansal durumunu öğrenmeliyiz. Borcu var mı, güvenilir biri mi diye araştırmalıyız. Eğer önceden vergi veya hukuki anlamda yanlış bir karar veya yol izlemişsek bu süreçte bu konular karşımıza çıkabilir. Bu eşimiz veya daha önceki ortağımızla ilgili de olabilir. Satürn yapılandırma gezegenidir. Bu açıdan bakarsak, borçlarımızı yapılandırabilir, uzun vadede geri ödeyebiliriz. Kimseye çok güvenmeyelim. Atımızı sağlam kazığa bağlayalım. Eğer bugüne dek, kanunlara uymuş, haksız bir kazanç elde etmemiş isek, bu süreçte lütuflarla karşılaşırız. Borçlarımızı kapatacak, bizi rahatlatacak kişi veya fırsatlar karşımıza çıkabilir. Unutmayalım ki, Satürn ders verici olduğu gibi, ödüllendiricidir de. O nedenle biz doğru, dürüst davranalım. Önemli bir başka konu, başkalarının bizim üstümüze yük oluşturabilecek karar ve sorumluluklara karşı dikkatli olmamız gerektiğidir. Boşanma davaları, iş ortaklığının feshedilmesi, miras paylaşımı, nafaka gibi hukuki konulardaki haklarınızın yasal takibini iyi yapınız.


YENGEÇ BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)
Bekar Yengeçler bu dönemde kendilerinden yaşça büyük veya olgun ruh yapısında biriyle karşılaşabilirler. Bu ilişki en başında güven ilkesi, dürüstlük gibi olumlu niteliklerle kurulursa, çok sağlam bir evlilik yapılabilir. Bu kişi hali vakti yerinde ve iş hayatı düzgün bir insan olabilir. Satürn-Oğlak burcunda son 7-14-21-28 yıl önce verilen kararların test devresidir. Sağlamlık, dürüstlük, güvenilirlik sınavından geçmek vaktidir. Yanlışlar varsa bunlar olgunlaşma derslerimizdir. Bu dersi atlamak mümkün değildir. Kabul ederiz, yüzleşiriz ve ilişki hayatımızı kalıcı şekilde düzenleriz. Satürn-Oğlak geçişinde, öyle kolayca bir ilişkiye başlamayız. Seçici davranırız. Duygusal düşünmeyiz. Kırılmaktan, yanılmaktan, gelir geçer bir ilişkide zaman kaybetmekten çekiniriz. O nedenle herkese prim vermeyiz. Evlilikler de aynı şekildedir. Eşimiz veya kendimiz, sorumsuz davranamayız. Böyle davranmayan taraf, diğeri tarafından baskı görebilir. Düzgün hareket etmesi gerektiği söylenir. İş ortaklığı da aynı şekilde, tarafların birbirine karşı açık, kanuni ve sözleşmeye uygun şekilde hareket etmesi esasına dayanır. Böyle olmayan bir ortaklık sorun çıkartacağı için, en başında önlem alınmalıdır. Bu süreçte sizin de eş veya iş ortaklığında mutlaka adil, dürüst, sadık ve sorumluluk çerçevesinde hareket etmeniz kesinlikle önemlidir. Birbirinizin kişilik haklarına saygılı olunmalıdır. Biri diğerine sert davranarak, onu zorlayarak, baskı altına alarak hareket etmemelidir. Buna izin verilmemelidir.


ASLAN BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Mecburiyetler bazen yorucu olabilir. Şunu yap, şuraya git, şunu öde, bununla ilgilen gibi. Ancak bunlar iyi bir şekilde düzenlendiğinde sorun çıkmaz. Eğer biz düzensiz çalışıyorsak, bu dönemde Satürn bizi hizaya getirir. Biz sağlığımıza özen göstermiyorsak, Satürn bizi uyarır ve dikkat etmemizi sağlar. Bu uyarılar size güç gelmesin. Bilakis size sağlayacağı ödülleri büyük olur. Çalışma hayatında yükselirsiniz, sağlıklı bir bedeniniz olur, günlük yaşamdaki zorluklarla baş edebilecek güce kavuşursunuz. Bu dönem, yetenekleri geliştirme, işe dönüştürme, bundan kazanç elde etme yönünde olumludur. Günlük yaşamda işimizi severek, benimseyerek, bundan keyif duyarak yapmamız önemlidir. İtina göstermeden, emek sarfetmeden, ter dökmeden bir yere varamayız. Onun içindir ki, bu dönemde sabırlı, düzenli, dürüst çalışmalıyız. Kurallara, şartlara göre kendimizi ayarlamalıyız. Kendimize güvenmeliyiz. Sanki başarısız, yetersiz biriymişiz gibi düşünmemeli, eğer eksiklerimiz, tecrübemiz yoksa bunların bilincinde olup, kendimizi geliştirmeliyiz.

BAŞAK BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 29 Eylül)
Bu süreçte Başaklar aşkta sadık ve güvenilirlik ilkelerini önemsemeyi, duygularını dürüstçe ifade etmeyi, sanki çok mutlularmış, eğleniyorlarmış, her şey yolundaymış gibi davranmayı bırakıp kendilerine karşı samimi olmayı bilmeliler. Bu samimiyet sizi sevilen ve saygı duyulan bir kişi yapar. Hislerinizi en doğru biçimde yansıtınız. Seviyorsanız seviyorum, sevmediğinizde açıkça dile getiriniz. Rol yapmayınız. Belki bir nedenle, mutlu olmadığınız bir ilişkiyi yıllardır sürdürüyor olabilirsiniz. Ancak Satürn-Oğlak geçişinde buna devam etmeniz halinde hem zorlanırsınız hem de hayattan zevk almazsınız. Bunlara gerek yok. Çocuklarınızı yeteneklerine göre yönlendiriniz. Onları zorlamayınız. Baskı uygulamayınız. Bir ebeveyn olarak sorumlulukları aksatmayınız. Zaten bu dönemde bu yönde gelişmeler yaşanabilir. Siz bu konuya ciddi şekilde bakmak durumundasınız. Onların dürüst bireyler olarak yetişmelerini sağlayınız. Çocuk sahibi olma konusunda iyi düşününüz. Bunun hayati bir karar olduğunu biliniz. Her yönüyle ele alarak düşününüz. Yetenekleriniz varsa, bunları bir iş alanında değerlendirmek, çalışmak, çaba sarfetmek size kalıcı kazanç sağlayabilir. Bu yetenekleri heba etmeyelim..
 
TERAZİ BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU ( 23 Eylül - 22 Ekim)
Teraziler bu dönemde, ev sahibi olmak, güvence anlamında sağlam adımlar atmak için istekli olurlar. Sözgelimi kiracıysak, ev sahibimizle yaşadığımız sorunlar nedeniyle, bir ev alayım da kiradan kurtulayım diyebiliriz. Evimizi yenileyebiliriz. Bir inşaat şirketiyle anlaşabiliriz. Bir eve temelden girerek kira öder gibi ev sahibi olabiliriz. Annemizle babamızla ilgilenmek, bir evlat olarak elimizden geleni yapmak durumundayız. Ailevi ilişkilerimizde bireyler olarak birbirimize dürüst, açık ve samimi şekilde duygularımızı ifade etmeliyiz. Dürüst olmayan yaklaşımlardan kaçınmalıyız. Evlenebiliriz. Bir yuva kurabiliriz. Bu bizim hayatımızda önemli bir dönüm noktası olabilir. Tabii ki iyi düşünmek gerekiyor. Sırf evleneyim, bir yuvam olsun diye, karar vermeyelim. Unutmayalım ki, bu devrede verilen kararlar, 7 yıl sonra test edilecek. Onun için her şeyi dikkatlice ve sağlam olacak şekilde ele almamız gerekiyor. Sorunlu bir evliliğimiz varsa ve her iki taraf da anlaşmazlık yaşıyorsa, bu dönemde yuvamızdaki huzur bulmak zor olur. Problemleri birlikte ele almak ve yeniden bu ilişkiyi yapılandırmak gerekir. Yoksa temeli sağlam olmayan hiçbir şey bu dönemde sağlıklı yürümez. Miras veya farklı bir yolla, Teraziler bu süreçte geleceklerini teminat altına almayı önemseyecekler. Aileden kalma bir malın, mülkün paylaşımı için mücadele verebilirsiniz.


AKREP BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 21 Kasım)
Eğer soğuk ve mesafeli biriysek, daha sıcak ve insanları dinlemeye yönelik hareket ederek, fazla meraklı, sıkı fıkı biriysek bunun dozunu ayarlayarak düzgün, sağlıklı, verimli, güçlü bir iletişimi herkesle kurabiliriz. Aynı şekilde diğerlerinin de bizimle olan iletişiminde sınırı aşmamaları, canımızı sıkmamaları için belli kuralları hatırlatarak, saygılı olunması gerektiğini belli ederek probleme çare bulabiliriz. Kardeşlerimizin sorumluluğu nasıl önemliyse, onların da aynı şekilde davranmaları gerekir. Sürekli yanlarında olmamızı istemeleri, bizi buna zorlamaları, çalışmadan, çaba sarfetmeden kendilerini düşünmeleri nasıl yanlışsa, bizim de aynı şekilde onlara yük olmamız yanlıştır. Eğer son yıllarda küslük veya aramıza mesafe girdiyse, bu dönemde tekrar bir araya gelerek ilişkimizi güçlendirebiliriz. Akrepler bu süreçte eğitimden iş hayatına kadar önemli konularda bilgilenmeyi, eksiklerini tamamlamayı, öğrenmeyi mutlaka önemsemeliler. Eğitimdeki zorlukları düzenli, planlı, disiplinli çalışarak, ödevlerimizi zamanında yaparak, sorumlu davranarak aşabiliriz. Öğretmenlik, ders vermek, ders almak, güçlü kişilerden, çevremizden destek görmek işimizde, eğitim hayatında başarılı olmak bu süreçte mümkündür.


YAY BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU ( 22 Kasım - 21 Aralık)
Gelir-gider muhasebenizi düzgün yapmalısınız. Bu dönem kimi Yaylarda aşırı tutumluluğa yol açabilir. Öncelikli ihtiyaçlarınıza bile para ayırmaktan kaçınırsınız. Tabii ki bu, var yemez haline benzer ki yanlış bir tutumdur. Kısaca ne bonkör ne cimri davranmalısınız. Şükür duygusu önemlidir. Kazandığınız her kuruşun kıymetini bilin. Ancak paranız var diye kendinizi yükseklerde görmeyin, paranız yoksa aciz biriymişsiniz gibi düşünmeyin. Sonuçta madde bir şekilde kazanılır ama insan kendini kaybederse tekrar kazanması kolay değildir. Bu süreç çalışmak, para kazanmak konusunda tembel davranan, başkalarına bağımlı yaşayanlar için ders vericidir. Hayat bir şekilde sorumluluk almanız, ekmeğinizi kazanmanız için sizi zorlar. Yardım edenler uzaklaşır, elinize geçen azalır. Bu durumda kendinizi şöyle bir toparlama mecburiyeti oluşur. Potansiyel olarak sizde var olan ancak hiç kullanmadığınız bir yeteneğinizi fark edersiniz. Tüm gücünüzle çalışırsınız ve para kazanırsınız.  


OĞLAK BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 21 Ocak)
Hayat üniversitesinden mezun oldum deriz ya, aynen öyle. Evleniriz, çocuğumuz olur, iş hayatına atılırız, dış dünyada kendimizi ispat ederiz. Yaşımız ve yaşam biçimimize göre kendimizi kanıtlamak, kabul ettirmek ve birey olarak duruşumuzu belirlemek bu dönemin etkileri arasında yer alır. Kimi çoktan evlenmiş, çocuğu olmuş, yaşı ilerlemiştir. Onlar kendilerinden emin şekilde telaşa kapılmadan tecrübeleriyle gençlere örnek olurlar. Sorumluluklarını bilirler ve bir yanlışın kaç doğruyu götüreceğinin farkındadırlar. Bugüne dek ektikleri güzelliklerin olumlu sonuçlarıyla karşılaşarak ödüllerini alırlar. Ancak henüz genç olanlar disiplinli çalışmayı, sorumluluk almayı, eğitimi veya iş sahibi olmayı başarmakta zorlanabilirler. Fakat hayat bir şekilde bunu öğretecektir. Kişiler, durumlar veya nedenlerle karşılaştırarak sizi büyütecek, geliştirecektir. Siz de diğerleri gibi güçleneceksiniz. Yüzünüze yansıyan ve gözlerinizin kenarında birkaç çizgi oluşturan tecrübeler hep bu zamanda kazanılır. Kazanılır diyorum çünkü bunlar doğru ve temeli güçlü bir yapılandırmanın harcıdır. Ayaklarınızın sağlam yere basması için mücadele verirsiniz. Sorumluluk alır, kendinizi yetiştirirsiniz. Öğrenir, öğretir, hem başkalarına hem kendinize faydalı olursunuz. Belki biraz ıssız, bazen karamsar, oldukça yorgun düşeceksiniz. Ancak ödülünüz, yükselen güven duygunuz, başarılı işleriniz, saygınlığınız ve kendinizle gurur duymanız olacaktır.


KOVA BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Ocak - 19 Mart)
Eğer bir şeyler üzerinizde yük oluşturmuşsa ve siz nefes alamayacak hale gelmişseniz, fazla yükünüzü boşaltmanız hafiflemeniz gerekir. Yoksa kendi kendinizi kısıtlarsınız. Bütün bu yaptıklarınızın karşılığını alamadığınızda, başarısız olduğunuzu düşünür, kendinizi dışarıdan soyutlamaya başlarsınız. Bütün bunlar psikolojinizi bozar. Onun için, ne fazla yüklenin ne de gamsız, sorumsuz bir insan gibi davranın. Umursamazlık, hiçbir sorumluluk yüklenmemek, dış dünyadan uzaklaşıp kendi iç aleminize dalmak, kendinizi soyutlamak ve bunda aşırıya kaçmak da bu dönemin olumsuz etkisidir. Tabii ki işinizi, görevinizi, sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz. Bir ideale, bir misyona, bir hedefe kendinizi adayabilir, içinizden geliyorsa yardımcı olabilir, inandığınız yolun gereklerine uygun çalışabilirsiniz. Bunu birileri takdir eder veya etmez. Siz kendinizle barışık mısınız, bu yolda ilerlerken huzurlu musunuz bu önemli. Dinlenmeyi, kendinize zaman ayırmayı, yaptıklarınızdan mutluluk duymayı biliniz. Hayatın doğal ritim ve akışına güvenin.


BALIK BURCU 21 Aralık 2017 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)
Dostluklar kurarız, gruplara gireriz, ekip çalışmaları yaparız, işimizi, kendimizi tanıtırız. İnsanlara yardımcı oluruz, alanında deneyimli ve başarılı kişilerle bağlantı kurarak hem gelişiriz hem de birlikte bir şeyler başarmanın tadını çıkarırız. Bu doğru bir yoldur. Ancak bireysel hırs, baskı, kendinizi merkeze oturtma çabasıyla hareket ederseniz, karşınıza sizin gibi insanlar çıkar ve test edilirsiniz. Satürn sınavdır. Ne ekerseniz onu biçmenizdir. Mütevazı yaklaşımlar, destekleyici çalışmalar, gönülden katılımlar, imece ile hareket edenler için bu süreç başarıdır, takdirdir. Tam tersi hareket edenler için kimseden destek görmemek, ıssızlaşmak, sevilmemektir. Hatta kendinizi bile sevmemektir. Anlamsız işler ve uğraşılar içinde kaybolursunuz. Bunun yerine, biraz önce belirttiğim şekilde dönemi değerlendirmek hakikaten en doğrusudur. Satürn, sorumluluktur. Dönem içinde bir projenin sorumluluğunu üstünüze alabilirsiniz. Tüm gücünüzle çalışırsınız. Başkalarına eğitmenlik verebilir, onlara rehberlik edebilirsiniz. Bu yol belki yavaş ve zorlu olabilir. Ancak sabırla ilerlemeniz halinde, insanlara ışık olmanın huzurunu, tatminini yaşarsınız. Ki bunun hazzı ne büyük zenginliktir. Sosyal yaşam bu dönemde öyle çok eğlenceye, heyecana, fazla hareketliliğe dönük değildir. Genelde işe ve hedefe dönük, önceden planlanmış, saat ve günü ayarlanmış görüşmeler şeklindedir. Yaşça büyük kişilerle bir araya gelinir, eskilerden konuşulur, tecrübelerden yararlanılır. Biz de bu dönemde yaşça küçük kişilere ablalık, ağabeylik yaparız. Bu süreç size hakikaten olgunluk katar. Önceden çok hızlı yaşayan biri olsanız bile, Satürn-Oğlak geçişinde insanlar sizdeki durgunluğu, ağırbaşlılığı görürler. Bu olumsuz değil, bilakis bilgece bir duruştur.

21 aralık hangi burç oluyor 21 aralık burcu erkeği yay burcu erkeği özellikleri 21 aralık hangi burç 21 aralık burç yorumları aralık burcu nedir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih