22 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 22 Aralık Cuma Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

22 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 22 Aralık Cuma Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

Aşk ve iş hayatınıza dair herşeyi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.22 Aralık Cuma günlük burç yorumları ile iş aşk hayatınıza dair herşeyi bulabileceksiniz.Burcunuz bugün sizin için neler söylüyor iş ve aşk hayatınızda sizleri neler bekliyor gibi bir çok sorunuzu siz yol gösterecek burç yorumlarından takip edebilirsiniz.Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 22 Aralık Cuma yorumlarını sizler için derledik.

22 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 22 Aralık Cuma Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları
22 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 22 Aralık Cuma Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları admin

Aşk ve iş hayatınıza dair herşeyi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.22 Aralık Cuma günlük burç yorumları ile iş aşk hayatınıza dair herşeyi bulabileceksiniz.Burcunuz bugün sizin için neler söylüyor iş ve aşk hayatınızda sizleri neler bekliyor gibi bir çok sorunuzu siz yol gösterecek burç yorumlarından takip edebilirsiniz.Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 22 Aralık Cuma yorumlarını sizler için derledik.

Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 22 Aralık Cuma yorumlarını sizler için derledik.

KOÇ BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)
Bekârlığa alışmaya başlıyor olsanız bile merak uyandıran bir gülümsemeye teslim olmaya başlayacaksınız. Yoksa kartlarda evlilik mi var?! Bu gece moraliniz çok bozuk olacak. Moraliniz sıfırken ağlayacak bir omuz arayacaksınız ama arkadaşlarınızın çoğu melankolinin ilk işaretleriyle kaçıp gidecekler.Eğer durumunuz sizi sinir etmeye başladıysa bunu saklamayın. İlk adımı siz atın.
Bir tatil gizli hayatınızı ortaya sermek için mükemmel bir vesile olabilir. Bu gece üçüncü dekantta doğan arkadaşlar yalnızlığın ağırlığını hissedecekler. Yıldızlar biraz daha sabırlı olmanızı tavsiye ediyor.


BOĞA BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)
Dış görünüşünüzde değişiklik yapın. Bu bir tavsiye değil, emirdir! Bugün yıldızlar sizi radikal bir değişiklik yapmaya davet ediyor. Ne zamandır yeni bir başlangıç yapmak istiyordunuz ya, simdi tam zamanıdır! İkinci dekantta doğanlar için uzaklardaki bir aşk çıkagelecek ve bu karşılaşma sadece bir araya gelmekten öte bir şeyler sunacak. Mutluluk geri dönüyor. Sürdüğü sürece tadını çıkarmak en iyisi olacak.
Yalnızlık sizi yıpratmaya mı başlıyor? Harika bir öğlen yemeği hazırlayabileceğiniz birinin olmaması sizi dehşete mi düşürüyor? Hadi ama! Siz nasıl bir bekârsınız? Böyle yaşamayı siz mi seçtiniz yoksa mecbur mu kaldınız? Amansız bir şevkle bu akşam partilere, toplantılara, buluşma yerlerine gideceksiniz ve her tür karşılaşmaya açık olacaksınız: Her potansiyel partnere hevesli bir gözle bakacaksınız.


İKİZLER BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)
O kadar atak ve haylazsınız ki bugün arkadaşlarınızın hayallerindeki biri ile iş pişirmeye kalkışacaksınız. Eminiz ki sırf nispet için yapıyorsunuz. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları unutulmuş duyguları tekrar keşfetmeye davet ediyor. En azından bu gece onları geri çevirmeyin.Soğuk kalbinizi ısıtmak ister misiniz? Bir sohbet hattı gibisi yok! İnternet duygularını paylaşmak isteyen insanlarla dolup taşıyor.
Bu gece arkadaş çevrenizi yenilemeyi deneyin. Bazı yeni yüzler size yaşamak ve cesaret etmek için öylesine bir istek verecek ki çekiciliğinizden bir şey kaybetmediğinizi fark edeceksiniz.


YENGEÇ BURCU 22 Aralık 2017 PCuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)
Bugün bir yataktan diğerine sıçrayıp dururken hayatın en derin anlamı olan kendi kendini tanımayı keşfedemediğinizi hissedeceksiniz. Yıldızlar biraz düşünmenizi tavsiye ediyor. Yeni birileriyle tanışmak ya da eski tanıdıklarını daha erotik kıyılara sürüklemek isteyenler için heyecan verici bir gün olacak. Kartlarda çok ateşli bir gece görünüyor.
Planlarınız berbat etmekten hoşlanan hain bir yıldız bir kenara, uzun vadeli ve tatminkâr bir ilişkinin temellerini bugün atabilirsiniz. Yıldızlar size sadece heyecan verici ve kural dışı bir gece sunmuyor, daha fazlasını da vaat ediyor. Gözleriniz kapayın ve hayal edin.


ASLAN BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Karmaşık fikirler ve net olmayan duygularınız bekâr kalma seçiminizden pişman olmanıza neden olacak bir mutsuzluğa yol açabilir. İlk dekantta doğanlar zihinsel aşk ringinde bir gecelik partnerleri üzerinde iyi bir izlenim bırakacak bir karşılaşmaya çıkacaklar.
Eğer bekâr hayattan nefret eden bir burç varsa o da sizin burcunuz! Bu yüzden en heyecanlı aşk maceraları kaygı, stres ve kalp çarpıntılarına dönüşüyor. Üçüncü dekantta doğanlar kendilerini uzun vadede aşk hastalığından koruyup bir kenara çekmelerini sağlayan o soğukluklarını korumakta zorlanacaklar: Yıldızlar ateşli karşılaşmalarla dolu bir gelecek tahmininde bulunuyor.

BAŞAK BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 29 Eylül)
En son aşk maceranız ağzınızda acı bir tat bıraktı. Gelecekte her aşk macerasına, her tutkulu hafta sonuna tüm benliğinizi vermemek daha iyi olur. Eğer girişken değilseniz size unutulmaz bir akşam öneren bir arkadaşın yaratıcılığına güvenin. Kendinizi bırakın; şans yanınızda olacak.
Eğer bir hayaliniz varsa ve o hayalin gözleri mavi ise, fırsat bu fırsat! Bir güvenlik ağı olmaksızın kendinizi öne çıkartın ve ani ve motive edici bir birlikteliğe kendinizi bırakmanın tadını çıkarın. Güçlü duygulardan hoşlananlar biraz aşkın tadına varacaklar ancak çalkantılı bir ilişkiye girmeden önce bir kez değil, bin kez düşünün.
 
TERAZİ BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU ( 23 Eylül - 22 Ekim)
Bugün kaçıp giden bir aşkın düşüncesiyle biraz kaygılanacaksınız. Böyle biriyle karşılaştıktan sonra bekâr kalmak biraz zor! Gözyaşlarınıza engel olmayın, yıldızlar sizi dinleyecek. Bu gece daha iyimser olun. Hayal gördüğünüzü sanabilirsiniz ancak yıldızlara bakılırsa bir aşk macerasının daha ilk işaretlerini alır almaz bu hoşunuza gitmeye başlayacak.
Her zamanki ciddiyetinizle etrafınızda bir çöl oluşturmayı başaracaksınız. Ne arkadaş, ne kaçamak bir bakış ne de yaslanacak bir omuz. Günün sonunda kaybettiğinizi sandığınız eski bir arkadaşınızla karşılaşacaksınız. İki itiraf arasında ciddi bir şeyler ortaya çıkabilir


AKREP BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 21 Kasım)
Bu günü de yalnız geçirmeye mahkumsunuz. Bekâr hayatı zordur, hele de kalbiniz yalnız olmak istemiyorsa. Yükseleniniz Akrep ise seyahat ederken heyecan verici biriyle tanışacaksınız. Hayatınızı değiştirme arzunuza hakim olun.
Yeni ve büyüleyici arkadaşlıklar kurmanıza imkân verecek olumlu astral etkileri olan cömert bir gün olacak. Yıldızlar özellikle de gönül ve aşk işlerinin lehinde olacak. İkinci dekantta doğanlar için uzaklardaki bir aşk çıkagelecek ve bu karşılaşma sadece bir araya gelmekten öte bir şeyler sunacak. Mutluluk geri dönüyor. Sürdüğü sürece tadını çıkarmak en iyisi olacak


YAY BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU ( 22 Kasım - 21 Aralık)
Yalnızlığınızın sebebi ne olursa olsun, bir şey kesin: Çok yakında varlığınızda devrim yapacak biriyle tanışacak ve belki de birkaç gün sonra bu yıldız falına artık ihtiyacınız kalmayacak! Tutkulu ve duygulu bir akşam için neler vermezdiniz! Yıldızlar size yeni ve ilgi uyandırıcı biriyle karşılaşma fırsatını vererek sizi memnun etmeye karar verdi!
Sizi düşünceli bir gün bekliyor ve sonunda kendi doğal gücünüz ve duyarlılığınızı anlayabileceksiniz. Bu çok nadir erdemin kıymetini bilin. İlk dekantta doğanlar kibirlerini frenleyip kibarlığınıza engel olmayın. Ancak o zaman hayatınız pembe renklerle canlanacak .


OĞLAK BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 21 Ocak)
Yalnızlığınızın sebebi ne olursa olsun, bir şey kesin: Çok yakında varlığınızda devrim yapacak biriyle tanışacak ve belki de birkaç gün sonra bu yıldız falına artık ihtiyacınız kalmayacak! Akşamınızı hayal kurmaya adayın. Sizi mutlu edebilecek her şeyi hayal edin: Bir tatil ideal çözüm gibi görünüyor. Yalnız kalpler için bir mavi yolculukta rezervasyon yapın ve aşk gemisine atlayın!
Farklı kişiliklerle tanışma fırsatı kendini ortaya koyacak. Doğal kibrinizi bir kenara koyun ve tevazu ile fethetmeye çalışın. Bu gece uzun süredir hayal ettiğiniz birini elde etmek için erotik enerjinizden mümkün olduğunca faydalanmanız gerekecek. Çok uzun süre devam etmeyebilir ama buda sorun mu ki?


KOVA BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Ocak - 19 Mart)
Duygularınızı sakladığınız iskambil kâğıdından kule uçtu gitti! Şimdi yıldızlar size bir bekâr olarak hayatınızın tadını çıkarmanızı tavsiye ediyor. Stresi, güçlü duyguları ve kalp çarpıntılarını bir kenara atın! Bu gece kendinizi çok yakında bir sürü iyi haber alacağınız düşüncesiyle teselli etmek zorunda kalacaksınız: Çok uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız size bir tatil teklif edecek. Hiç düşünmeden kabul edin.
Yalnızlığınızın sebebi ne olursa olsun, bir şey kesin: Çok yakında varlığınızda devrim yapacak biriyle tanışacak ve belki de birkaç gün sonra bu yıldız falına artık ihtiyacınız kalmayacak! İlk dekantta doğanlar kendilerini bekârlığa teslim edecek ve daha çok özgürlüğün tadını çıkarmayı düşünecekler. Kalbinizin fethedilmesini istediğinizden emin misiniz?


BALIK BURCU 22 Aralık 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)
Eğer dışarıdan bir yardım bekliyorsanız bir arkadaşın tavsiyesine kulak verin. Ayın sonuna kadar sizi huzursuz eden sorunların bir kısmını çözüme kavuşturmuş olacaksınız. Tutkulu ve duygulu bir akşam için neler vermezdiniz! Yıldızlar size yeni ve ilgi uyandırıcı biriyle karşılaşma fırsatını vererek sizi memnun etmeye karar verdi!
Aşka aşık olmak gerçek hayata geçirilemeyecek bir zihinsel oyundur. Aklınızı kurcalayıp birbirine zıt dürtüler arasında akla hayale sığmaz bağlantılar kumaya çalışmanın bir anlamı yok. Hep yeni duygular arayan ikinci dekantta doğanlar, kendinize biraz zaman ayırın. Yalnızlık hastalığını yenin, bencilliği terk edin ve kendinizi hayatın içine atın.

22 aralık günlük burç yorumları 22 aralık hangi burç oluyor 22 aralık hangi burç kadını 22 aralık hangi burç erkeği oğlak burcu hangi burçlarla anlaşır oğlak burcu erkeği
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih