25 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 25 Aralık Pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

25 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 25 Aralık Pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

Aşk ve iş hayatınıza dair herşeyi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.25 Aralık Pazartesi günlük burç yorumları ile iş aşk hayatınıza dair herşeyi bulabileceksiniz.Burcunuz bugün sizin için neler söylüyor iş ve aşk hayatınızda sizleri neler bekliyor gibi bir çok sorunuzu siz yol gösterecek burç yorumlarından takip edebilirsiniz.Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 25 Aralık Pazartesi yorumlarını sizler için derledik.

25 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 25 Aralık Pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları
25 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 25 Aralık Pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları admin

Aşk ve iş hayatınıza dair herşeyi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.25 Aralık Pazartesi günlük burç yorumları ile iş aşk hayatınıza dair herşeyi bulabileceksiniz.Burcunuz bugün sizin için neler söylüyor iş ve aşk hayatınızda sizleri neler bekliyor gibi bir çok sorunuzu siz yol gösterecek burç yorumlarından takip edebilirsiniz.Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 25 Aralık Pazartesi yorumlarını sizler için derledik.

Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 25 Aralık Pazartesi yorumlarını sizler için derledik.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

Bugün, bir dizi kör ve sıkıcı günün ardından kendinize etkinliklerle, erotizmle dolu bir dönem bahşedebileceğinizi fark edecek ve bundan hiç de çekinmeyeceksiniz. Bu gece romantik buluşmaların lehinde olan yıldızlar tutkuyla parlayacaklar. Eğer bekârlık kendi seçiminiz değilse söyleyecek fazla şey yok: Kim tutar sizi?
 

Yarın sizi neler bekliyor?
Hoşlanmasalar da, yıldızlar sizi partiler ve karşılaşmalara itecek ve bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey yok. Karşı çıkmanız faydasız, iyisi mi teslim olun. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları unutulmuş duyguları tekrar keşfetmeye davet ediyor. En azından bu gece onları geri çevirmeyin.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs) 

Duygularınızı sakladığınız iskambil kâğıdından kule uçtu gitti! Şimdi yıldızlar size bir bekâr olarak hayatınızın tadını çıkarmanızı tavsiye ediyor. Stresi, güçlü duyguları ve kalp çarpıntılarını bir kenara atın! Bu gece uzun süredir hayal ettiğiniz birini elde etmek için erotik enerjinizden mümkün olduğunca faydalanmanız gerekecek. Çok uzun süre devam etmeyebilir ama buda sorun mu ki?

Yarın sizi neler bekliyor?
Sizi evlilik kelimesini duyar duymaz kaçmaya yönelten o özgürlük arzunuzu birileri sonunda kavradı. Yıldızlar sizi alkışlıyor. Bu gece üçüncü dekantta doğan arkadaşlar yalnızlığın ağırlığını hissedecekler. Yıldızlar biraz daha sabırlı olmanızı tavsiye ediyor.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran) 

Yalnızlık sizi yıpratmaya mı başlıyor? Harika bir öğlen yemeği hazırlayabileceğiniz birinin olmaması sizi dehşete mi düşürüyor? Hadi ama! Siz nasıl bir bekârsınız? Böyle yaşamayı siz mi seçtiniz yoksa mecbur mu kaldınız? Kartlar köpüklü bir erotizmle dolu bir akşam vaat ediyor. Kaç gündür hayalleriniz hiç gerçekleşemedi ama kışkırtıcı bir karşılaşma akşamınızı canlandıracak.

Yarın sizi neler bekliyor?
Bugün arkadaşlarınız sizden yine daha güçlü bir karakter bekleyecekler. Sizi dış dünyadan koruyan sakin yalnızlık tanıştığınız ilginç birinin gelmesiyle yok olup gidiyor. Üçüncü dekantta doğanlar için yıldızların pek bir haberi yok; çok fazla bir şey beklemediğiniz sürece gününüz pürüzsüz ve sorunsuz geçecek.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz) 

Rahat olmak ne kadar harika, bir düşünün! Yanınızda eşiniz olmadığında milyonlar kazanmaya da gerek yok. Bu gece uzun süredir hayal ettiğiniz birini elde etmek için erotik enerjinizden mümkün olduğunca faydalanmanız gerekecek. Çok uzun süre devam etmeyebilir ama buda sorun mu ki?

Yarın sizi neler bekliyor?
Bugün ofisi bir sahne gibi düşünmeye alıştığınızdan işe gitme isteğini bulmakta zorlanacaksınız. Günlük hayata dönmek daha iyi olacak yoksa sorunlar çıkabilir. Stres oluşabilir. Yükseleniniz Akrep ise seyahat ederken heyecan verici biriyle tanışacaksınız. Hayatınızı değiştirme arzunuza hakim olun.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Kalbiniz yeni bir aşka hazır, bıçak sırtında bir gün yaşayacak ve doğru insanı bulmuş olduğunuz düşüncesiyle kendinizi kandıracaksınız. Biraz daha yüzeysel olmaya çalışın. Yükselen burcunuz Oğlak ise bir fatihmişsiniz gibi davranmanın bir yararı yok. Yıldızlar sizi odanızın duvarlarını seyretmeye mahkum ediyorlar. Daha iyi bir zamanı kollayın.

Yarın sizi neler bekliyor?
Önünüzde sıkıcı bir gün var. İstediğiniz gibi bir yataktan öbürüne sıçrayıp durabilmeniz için davranışlarınızda düzeltmeniz gereken bir şeyler olabilir. İlk dekantta doğanlar zihinsel aşk ringinde bir gecelik partnerleri üzerinde iyi bir izlenim bırakacak bir karşılaşmaya çıkacaklar.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Bilgisayar ekranı başında amansız bir baştan çıkarıcı oldunuz ama hazır posta kutunuz heyecan verici sanal mesajlarla dolup taşıyorken kabuğunuzdan çıkıp gerçek hayatla yüzleşmeye ne dersiniz? Yıldızlar cesur olmanızı tavsiye ediyor; ihtirasın sizi yiyip bitirmesine, melankolik ya da sinirli yapmasına izin vermeyin. Akşam ateşli olacağa benziyor. Birçok insan sizinle arkadaş olmak, sizin yanı başınızda olmak isteyecek.

Yarın sizi neler bekliyor?
Bugün küçük gündelik şeylerden keyif almaya çalışacaksınız ve ruhunuzu tehlikeli randevular ve imkânsız fetihler peşinde koşarak zedelemek zorunda olmadığınızı keşfedeceksiniz. Bu gece özgürlük isteğinize her şeyin boyun eğebileceğini ve hoş bir şekilde kapana kısıldığınızı hissedeceksiniz. Teslim olun… Bir süreliğine bekâr kalacaksınız… Zincirlenmiş bir şekilde.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim) 

Bugün küçük gündelik şeylerden keyif almaya çalışacaksınız ve ruhunuzu tehlikeli randevular ve imkânsız fetihler peşinde koşarak zedelemek zorunda olmadığınızı keşfedeceksiniz. Bu gece bir öpücüğün tadını çıkarın; okşayışların ikna ediciliğine teslim olun. Zamanla yarışmayın: Sanal seks ve gerçekten sıkılmak arasında sadece bir adım boyu fark vardır.

Yarın sizi neler bekliyor?
Kendinizin en kötü düşmanısınız; günü kaçırdığınız fırsatlar için sızlanmakla geçireceksiniz. Böyle devam ederseniz kötümserliğe teslim olacaksınız. Bu akşam bencilliğe teslim olabilirsiniz. Kendinize harika bir akşam yemeği hazırlayın, telefonu fişten çekin, panjurları kapayın ve iyi bir filmin tadını çıkarın. Bekâr birinin hayatı şöyle özetlenebilir: En iyi muameleyi kendine yapmak.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) 

Bekâr birinin hayatına aşkı katmak zordur ancak siz yine de deniyorsunuz. Yedi gece art arda yedi ayrı partnere “seni seviyorum” demek çok yorucu olmalı. Akşam yaklaşırken partilere ve aksiyona olan ateşli arzunuz da artıyor. Bir kulübe gitmek gibisi yok!

Yarın sizi neler bekliyor?
Yeni biriyle mi tanıştınız? Onu tanımaya çalışın çünkü bu güçlü duyguları beraberinde getirebilir. Sıcak soğuk terleyeceksiniz ancak bilmediğiniz duyguları yaşadığınızı farkedeceksiniz. Akşamınızı hayal kurmaya adayın. Sizi mutlu edebilecek her şeyi hayal edin: Bir tatil ideal çözüm gibi görünüyor. Yalnız kalpler için bir maviyolculukta rezervasyon yapın ve aşk gemisine atlayın!

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Duygusal bir devrimin temellerini atacağınız gerçekten de önemli bir gün olacak. Aniden, arkadaşlarınızı bile şaşırtıp yeni bir iyimserlikle yeni ilişkilere kendinizi açacaksınız. Yıldızlar üçüncü dekantta doğan bekârların kendi doğal canlılıklarının pekiştiğini göreceklerini, yeni karşılaşmalar ve yüksek erotik potansiyeli olan maceralar arayacaklarını söylüyor.

Yarın sizi neler bekliyor?
Biraz bahçe işiyle uğraşmak, enfes bir öğlen yemeği hazırlamak, televizyon karşısında rahatlamak; işte gününüzü daha az melankolik hale getirecek birkaç etkinlik. Bu akşam kendinizi doymuş hissedecek ve bir ara vermek isteyeceksiniz. Bugün çok hak ettiğiniz dinlenmeye fırsatınız olacak. Ama gece yarısı gök kubbe sizi kucaklamak isteyecek. Daveti kabul edin.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Duygularınızı sakladığınız iskambil kâğıdından kule uçtu gitti! Şimdi yıldızlar size bir bekâr olarak hayatınızın tadını çıkarmanızı tavsiye ediyor. Stresi, güçlü duyguları ve kalp çarpıntılarını bir kenara atın! Bu akşam kozlarınız kullanın: Orijinallik, yetenek ve yeni şeyler deneme arzunuz. Yanınızdaki ateşli ruh sizden imkansızı istese de siz çoktan donanımlısınız.

Yarın sizi neler bekliyor?
Bugün kaçıp giden bir aşkın düşüncesiyle biraz kaygılanacaksınız. Böyle biriyle karşılaştıktan sonra bekâr kalmak biraz zor! Gözyaşlarınıza engelolmayın, yıldızlar sizi dinleyecek. Bu akşam kozlarınız kullanın: Orijinallik, yetenek ve yeni şeyler deneme arzunuz. Yanınızdaki ateşli ruh sizden imkansızı istese de siz çoktan donanımlısınız.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Bugün yıldızlar kendi kendinizin farkında olmanızı sağlayacak. Bundan iyi bir şekilde istifade edin. Gerçek doğanızda birçok şüphe ve belirsizlik var. Güçlü duygulardan hoşlananlar biraz aşkın tadına varacaklar ancak çalkantılı bir ilişkiye girmeden önce bir kez değil, bin kez düşünün.

Yarın sizi neler bekliyor?
Yeni ve büyüleyici arkadaşlıklar kurmanıza imkân verecek olumlu astraletkileri olan cömert bir gün olacak. Yıldızlar özellikle de gönül ve aşk işlerinin lehinde olacak. Siz ikinci dekantta doğanları böylesine ince, romantik ve hoş birer baştan çıkarıcı yapan şey nedir? Belki de sosyal ve ahlaki sınırları olmayan kişileri içgüdüsel olarak algılama yeteneğiniz.

 

25 ARALIK PAZARTESİ 2017 Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

Eğer bekâr hayattan nefret eden bir burç varsa o da sizin burcunuz! Bu yüzden en heyecanlı aşk maceraları kaygı, stres ve kalp çarpıntılarına dönüşüyor. Üçüncü dekantta doğanlar her zamanki korkularının arkasında saklanmamalılar. Benzer anlar tekrarlanmayacak. Hiç değilse bir kez olsun biraz yürekli olun.

Yarın sizi neler bekliyor?
Bugün yıldızlar kendi kendinizin farkında olmanızı sağlayacak. Bundan iyi bir şekilde istifade edin. Gerçek doğanızda birçok şüphe ve belirsizlik var. Yükselen burcunuz Kova ise yıldızlar bugün arzularınızı tatmin etmek için her şeyi yapacak. Size yardım eden en az bir gezegen var.

25 aralık hangi burç erkeği 25 aralık yükselen burç 25 aralık hangi burç 25 aralık burç yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih