27 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 27 Aralık Çarşamba Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

27 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 27 Aralık Çarşamba Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

Aşk ve iş hayatınıza dair herşeyi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.27 Aralık Çarşamba günlük burç yorumları ile iş aşk hayatınıza dair herşeyi bulabileceksiniz.Burcunuz bugün sizin için neler söylüyor iş ve aşk hayatınızda sizleri neler bekliyor gibi bir çok sorunuzu siz yol gösterecek burç yorumlarından takip edebilirsiniz.Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 27 Aralık Çarşamba yorumlarını sizler için derledik.

27 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 27 Aralık Çarşamba Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları
27 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 27 Aralık Çarşamba Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları admin

Aşk ve iş hayatınıza dair herşeyi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.27 Aralık Çarşamba günlük burç yorumları ile iş aşk hayatınıza dair herşeyi bulabileceksiniz.Burcunuz bugün sizin için neler söylüyor iş ve aşk hayatınızda sizleri neler bekliyor gibi bir çok sorunuzu siz yol gösterecek burç yorumlarından takip edebilirsiniz.Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 27 Aralık Çarşamba yorumlarını sizler için derledik.

Kova,koç,boğa,yengeç,aslan,balık gibi bir çok burcun 27 Aralık Çarşamba yorumlarını sizler için derledik.

 

27 Aralık 2017 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Kendiniz adına düşündükleriniz, dış dünyanın gerçekleriyle örtüşmüyorsa keyifsizlik verici olabilir. Bir yandan aktif olmak, kendiniz adına hareket etme arzunuz diğer taraftan sorumluluklar. Burada yapılması gereken eskilerin tabiriyle sapla samanı birbirine karıştırmamak. Yani siz bir toplumda yaşıyorsunuz, belli bir işiniz ve sorumluluklarınız var. Patronunuz veya büyükleriniz belli kurallar içinde hareket etmenizi ve başarıyla görevlerinizi yerine getirmenizi istiyorlar. Bu durumda siz, ben böyle yaşamak istemiyorum, şunlara uymak zorunda değilim deme hakkına tabii ki sahipsiniz. Fakat böyle bir bakış açısı başta iş sorunları olmak üzere gün boyu huzursuzluk duymanıza neden olabilir. Halbuki, mantıklı düzenlemelerde bulunmak, işinize sahip çıkmak, gereklerini yerine getirmek, sorumluluklarınızın farkında olmak günü gayet verimli bir şekilde değerlendirmenizi sağlayabilir. Yaşamınızı öyle bir düzenlemelisiniz ki, ne iş hayatınız bireysel isteklerinizin önüne geçmeli, ne de istekleriniz iş hayatınızı sekteye uğratmalıdır. Bütün bunlara dikkat etmeniz halinde, 2 Ocak 2018 tarihindeki Dolunayda gerilim yaşamadan işlerinizi yoluna koyabilirsiniz… 

27 Aralık 2017 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sorumluluklarınız ağır basabilir, bazı insanlar yüzünden kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Öfkenizi dışarıya yansıtmak istediğiniz halde, içinde bulunduğunuz şartlar buna mani olabilir. Toplumda kendinizi ciddi ve ağırbaşlı bir şekilde ifade etmeniz gerekmektedir. En öncelik konunuz, iş hayatınızdır. Bu alanda kendinizi güçlü bir şekilde göstermeye çalışırken, sağlığınız veya başka nedenler yüzünden isteklerinizi tam olarak elde edememek rahatsız edicidir. Oysaki siz her zaman sağlam adımlar atmaya ve ne olursa olsun, güçlü durmaya çalışan bir kişisiniz. Günü olumlu şekilde geçirmenin yolu, kendinize şöyle bir dışarıdan bakmaktır. Bunu yaptığınız zaman, aslında sizi böylesine derinden üzen konuların kolaylıkla üstesinden gelebileceğinizi görürsünüz. Yeter ki, kendinize güvenmeye devam edin. İnancınızı asla yitirmeyin. Sıkıntılarınızı dile getirin, öfkenizi içinizde büyütmeyin ve içinde bulunduğunuz durumu gerçekçi bir şekilde gözden geçirin..

27 Aralık 2017 İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sizler açısından şu aralar en önemli konu, parasal kaynaklarınızın düzgün bir şekilde düzenlenmesi ve hedeflerinizi gerçekleştirmektir. Yani ileriye adım atabilmek ve geleceğinizi çizebilmek için, paraya olan ihtiyacınız fazla. Bu bir sermaye sorunu veya kişisel borçlarınızın yarattığı sıkıntı olabilir. Kazancınız, kafanızın içindekileri hayata uygulamanızda yeterli değilse, gün içinde destek bulmak veya daha önceden girişimde bulunduğunuz konularda hakkınızı olanı almak isteyebilirsiniz. Fakat bugünkü enerjiler bu konularda sabırlı olmanız gerektiğini göstermektedir. Ayrıca eğer, ödemenizin güç olduğu bir borcun altına girmeye çalışıyorsanız, doğal olarak sorun yaşamanız mümkündür. Burada yapılması gereken hedeflerinizle kaynaklarınız arasındaki dengeyi iyi korumak ve gerçekçi düşünmektir. Böylece günü daha iyi değerlendirmeniz mümkün olur..

27 Aralık 2017 Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün mesleki konumunuz, ailenizle olan ilişkiniz, toplum içindeki yeriniz ve ciddi ilişkinizle alakalı konular üzerinde de bilinçli bir şekilde düşünmenizi sağlayıcıdır. Ateşli dürtüleriniz nedeniyle kendinizi bu mevzularda hırslı bir şekilde ortaya koymak, isteklerinizi elde etmek isteyebilirsiniz. Fakat ne kadar haklı olursanız olun sakin düşünmeniz gerekmektedir. Eğer sıkıntınız iş hayatınızla ilgiliyse otoritelerle, ailenizle alakalıysa büyüklerinizle, toplumsal konularda ise içinde yaşadığınız duruma göre esneklik göstermeniz icap edebilir. 18 Aralık tarihindeki Yeniaydan bu yana aldığınız bir takım kararların ve gelişmeler, 2 Ocak 2018 tarihindeki Dolunayda sonuçlanacaktır. Onun için bugün sakin bir şekilde gözden geçirmelerde bulunun.Çevrenizdeki insanlarla gerek iş gerekse özel yaşamınızla alakalı konularda kendinizi aktif bir şekilde öne sürebilmenizi sağlayan bu enerji, size cesaret ve hız kazandırır. İş hayatınızla ilgili meselelerde de hakkınız olanı almak istersiniz..

27 Aralık 2017 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme, değişimde bulunma, yenilikler yaşama arzunuz fazlasıyla ön planda olabilir. Oysaki bugün yapılması gereken sorumluluklarınızın farkında olmak fakat sorunlarınızı kafanızın içinde büyütmeden, mantıklı bir şekilde düzenlemeye çalışmaktır. Özgür olabilmeniz ve dilediğiniz gibi yaşamınızı kurmanız için bugünlerde en fazla ihtiyacınız olan duygu sabırdır. Lütfen sakin olunuz. Kendinizi fazla zorlamayınız, eksiklerinizi gözden geçiriniz ve tamamlamaya çalışınız. Ne kadar donanımlı, sistemli ve düzgün çalışırsanız, karşınıza çıkabilecek fırsatları, o kadar kolay değerlendirebilir ve 2 Ocak 2018 tarihindeki Dolunayda sonuç alabilirsiniz. .

27 Aralık 2017 Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Hakkınız olanı elde etmek için tüm gücünüzle mücadele edersiniz. Birileri sizi yönetmeye kalkıştığında izin vermezsiniz. Kafanıza koyduğunuzu yapmaktan yanasınız. Saat 12:20 itibariyle Güneş ve Ay arasında meydana gelecek ilkdördün, 18 Aralık tarihindeki Yeniaydan bu yana yaşadıklarınızı ciddi manada gözden geçirmeniz anlamına geldiği gibi iş veya özel yaşamınızla ilgili konulardaki eksiklerinizi kafanızın içinde belirlemeniz adına da önem taşır. Sözgelimi bu gözden geçirmede, partnerinizle olan cinsel ve duygusal, iş ortaklarınızla olan finansal konuları da ele alabilirsiniz. Bu etki altında hakimiyeti elinizde tutma arzunuz yoğundur. Gün içinde sert tepkilerde bulunabilir, huzursuzluk hissedebilirsiniz. Aslında kötü bir niyetiniz yoktur. Sadece içinde bulunduğunuz durum nedeniyle böyle davranmaktasınızdır. Hangi durumda olursanız olun, bugün sizlere tavsiyem, hiçbir olayın sizi üzmesine veya başkalarını rahatsız etmenize izin vermemenizdir. ..

27 Aralık 2017 Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Karşıt burcunuz Koçta ilerleyen Ay, sorunları körükleyici olduğu kadar aranızdaki çekim gücünü de yoğunlaştırıcıdır. Olumlu yönde kullanabilmek için anlayışlı olmak lazımdır. Bugün partneriniz veya iş ortağınızın kendini ifade etme biçimi ile sizin güvence arayışınız arasında farklılıklar meydana gelebilir ve bunlar gayet doğaldır. Sizin arzunuz duygusal ve ruhsal açıdan geleceğinizi garanti altına almaktır. Eğer ilişkinizin kalitesi bunu sağlamaya yetmiyorsa doğal olarak gergin olabilirsiniz. Burada eşiniz veya sevgilinizin size karşı daha anlayışlı davranması ve sizi rahatlatması gerekir. Sizin de aynı şekilde karamsar düşünmeden, yapılması gerekenleri belli bir sorumluluk içinde ele alarak düzene sokmanız lazımdır. Bunlar elbirliği içinde yapıldığı takdirde hem siz kendinizi daha iyi hissedersiniz hem de partnerinizle aranızda sorun yaşanmamış olur. Ne olursa olsun moralinizi güçlü tutunuz. Birbirinize destek verirseniz 2 Ocak 2018 tarihindeki Dolunayda arzu ettiğiniz sonuçları alabilirsiniz..

27 Aralık 2017 Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Saat 12:20 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün, geçtiğimiz 18 Aralık tarihindeki Yeniaydan bu yana olan durumların tekrar bir gözden geçirilmesi anlamı taşıyor. İlkdördün etkisi altında, kendinizi ifade etme arzunuz yoğundur, istekleriniz ön plandadır. Doğal olarak bulunduğunuz alanda liderliğinizi kabul ettirmekten yana davranışlar sergileyebilirsiniz. Fakat bu durum çevrenizdeki insanlar tarafından hoş karşılanmayabilir. Aslında böyle davranmanızın nedeni günlük enerjinizin sorumluluk yükleyen baskısı nedeniyledir. Bir yandan iş hayatında girişimci davranmaya çalışırken, diğer yandan hayat şartlarının zorluğuyla mücadele etmek kolay değildir. Kimi Akrepler ilkdördün etkisi nedeniyle daha farklı duygular hissedebilirler. Hakikaten yükünüz ağırdır. Sorumluluklarınız fazladır, para kazanmanız, hayatınızı düzene sokmanız lazımdır. Neredeyse nefes alamayacak bir haldesinizdir. İşte bütün bunlar sizi stres altına sokmaktadır. Doğal olarak bu stres altında gün içinde sağlık açısından gerilimler yaşamanız, en ufak bir şeye sinirlenmeniz mümkündür. Yapılması gereken, bu hissedilen durumların geçici olduğu bilinci içinde hareket etmeniz, probleminiz ne olursa olsun moralinizi yüksek tutmanızdır..

27 Aralık 2017 Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
İsteklerinizi elde etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Otoritenizi kabul ettirebilirsiniz. Saat 12:20 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün hem 18 Aralık tarihindeki Yeniaydan bu yana yaşanan gelişmeleri, verilmiş kararları ve kendinizi gözden geçirmeniz yönünde önem taşıyor. Bu etki altında yenilgiye, bekletilmeye veya tersliğe hiç mi hiç katlanacak haliniz yoktur. Her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi sürmesini veyahut sorunların bir an önce düzelmesini isteyebilirsiniz. Çünkü artık hayatınızı aynı noktada kalarak geçirmek yerine farklı şekilde planlayarak yaşama arzunuz vardır. Size göre izlediğiniz yol doğru ve yerindedir. Parasal açıdan yaşanan sıkıntılar, azla idare etmeye çalışmak oldukça zordur. Daha rahat yaşama isteğiniz vardır. Fakat şartlar zorludur. İşte bugünkü enerjiler altında, bu zorluklar içsel bir baskı yaratabilir. Para konusunda karamsarlaşmanıza neden olabilir. Oysaki bütün bunlar altından kalkılabilecek durumlardır. Sadece sakin olmanız şu anki duruma sabır göstermeniz lazımdır. Bunlara uyduğunuz takdirde önümüzdeki 2 Ocak 2018 tarihindeki Dolunayda arzu ettiğiniz sonuçları elde etmeniz mümkündür..

27 Aralık 2017 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz. Saat 12:20 itibariyle oluşacak ilkdördün etkisi, geçtiğimiz 18 Aralık tarihindeki Yeniaydan bu yana yaşadıklarımızı gözden geçirme ve kararlarımızı ele alma ve eksiklerimizi tamamlama anlamında önem taşır. İlkdördün etkisi altında eviniz sınırları içinde kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuz yoğundur. Hatta bu yoğunluk istekleriniz konusunda kimi zaman bencil tavırlar göstermenize veya çevrenizdekileri kendiniz gibi düşünmeye zorlamanıza neden olabilir. Hakimiyetin elinizde olmasını istediğiniz için, bazen farkında bile olmadan, aynı evde yaşadığınız kişileri kırabilir, sonra da pişman olabilirsiniz. Oysaki kesinlikle kötü bir niyetiniz yoktur. Sadece dış dünyadaki sorumluluklarınız ve başarı olma zorunluluğunuz sizi gerilim altına alınmıştır. Peki ne yapılmalıdır? Tabi ki özellikle bugün sabırlı olmak gerekiyor. Ayrıca bilinçli düşünmek kesinlikle şart. Çünkü buna dikkat etmeniz halinde 2 Ocak 2018 tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay sırasında gerilime düşmez, arzu ettiğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

27 Aralık 2017 Kova Burcu “Günlük Burç Yorumu
Eğer birileri sizi sinirlendirirse cevabını en acı şekilde alacaklardır. Bundan da hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız. Damarıma basarlarsa ben de konuşurum diyerek tepkinizi gösterebilirsiniz. Gün boyu bir hayli hırslı, istekli ve cesur bir şekilde işlerinizi yaparsınız. Zekanız oldukça keskindir. Hani bir söz vardır. Kül yutmaz derler. Sizi de kimsenin kandırması mümkün değildir. Saat 12:20 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün, 18 Aralık tarihindeki Yeniaydan bu yana aldığınız kararları gözden geçirmeniz ve durduğunuz noktayı tespit etmeniz, eksiklerinizi tamamlamanız anlamında önem taşır. Ayrıca iletişim, haberleşme ve yakın çevrenizle olan her türlü temasınızda bugün oldukça hızlı bir şekilde hareket etmek ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Girişimlerde bulunma arzunuz yoğundur. Planlarınızı bir an önce hayata geçirmek amacıyla bazı kişilerle telefonlaşabilir, yazışabilir veya farklı yollarla temasa geçebilirsiniz. Fakat ilkdördün etkisi altında sakin olmak, işleri aceleye getirmemek gerekir. Tam her şey yoluna giriyor derken, başka bir neden sizi durdurabilir, engelleyebilir. Benim tavsiyem özellikle iletişim, ulaşım, haberleşme konularında dikkatli ve temkinli etmeniz kendinizden şüpheye düşmemenizdir.

27 Aralık 2017 Balık Burcu “Günlük Burç Yorumu
Aşırı bir harcama eğiliminde olabilirsiniz veya paranız yoksa fazlasıyla gergin davranabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde lafınızı sözünüzü esirgemezsiniz. Çünkü size göre, dürüst olmayan yaklaşımlar her zaman can sıkıcıdır. Saat 12:20 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün geçtiğimiz 18 Aralık tarihindeki Yeniaydan bu yana vermiş olduğunuz kararları veya o günden bu yana yaşanan gelişmeleri gözden geçirmeniz yönünde önem taşıyor. İlkdördün zamanlarında ekseriye gerilim ve sabırsızlık vardır. Siz Balıkların bugün gündem maddeniz, parasal ve manevi değerlerinizdir. Güçlü bir kazanma dürtüsüne sahip olursunuz. Yaşamınızı düzgün bir şekilde düzenlemek adına istekliliğiniz yüksektir. Eğer son bir haftadır, kendinizi huzursuz, güvensiz ve çıkmazdaymış gibi hissediyorsanız, gün boyu ya tümüyle içinize kapılır kara kara düşünürsünüz veyahut dışa karşı sert tepkilerde bulunursunuz. Birisi parayla alakalı bir konuda hatırlatmada bulunsa, herhangi bir masraf nedeniyle elinizdekini harcamak zorunda kalsanız veyahut da zayıf noktanız bir şekilde uyarılsa buna tepkiniz sert olabilir. Bugün yapmanız gereken, ne olursa olsun hedefleriniz konusunda kendinizden ve hayattan umudunuzu kesmemek ve sabırlı olmaktır. Bu noktalara dikkat etmeniz halinde 2 Ocak 2018 tarihindeki Dolunay nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hususunda size ışık olabilir, yol gösterebilir..

27 aralık burcu nedir 27 aralık 2017 haftalık burç yorumları 27 aralık hangi burç yükseleni 27 aralık hangi burç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih