Açıköğretim Fakültesi Kayıt Yenileme Tarihleri Ne Zaman Başlayacak?

Açıköğretim Fakültesi Kayıt Yenileme Tarihleri Ne Zaman Başlayacak?

Ülkemizde üniversite okuyan öğrenciler arasında açıköğretim fakültesine kayıt yaptıran öğrenciler de büyük bir çoğunluk olarak yer almakta. Açıköğretim fakültesinde okuyan öğrenciler için en önemli dikkat etmeleri gereken şey ise kayıt yenileme tarihlerini kaçırmamak.

Açıköğretim Fakültesi Kayıt Yenileme Tarihleri Ne Zaman Başlayacak?
Açıköğretim Fakültesi Kayıt Yenileme Tarihleri Ne Zaman Başlayacak? admin

Ülkemizde üniversite okuyan öğrenciler arasında açıköğretim fakültesine kayıt yaptıran öğrenciler de büyük bir çoğunluk olarak yer almakta. Açıköğretim fakültesinde okuyan öğrenciler için en önemli dikkat etmeleri gereken şey ise kayıt yenileme tarihlerini kaçırmamak. Zira her yeni eğitim ve öğretim dönemi başlangıcında açıköğretimde okuyan öğrencilerin eğitimlerine devam etmeleri için açıköğretim fakülte kayıtlarını yenilemeleri gerekiyor.

Peki açıköğretim fakültesi kayıt yenileme tarihleri ne zaman başlayıp ne zaman sona erecek? Açıköğretim fakültesinin ilgili bölümünde okuyan öğrenciler hangi tarihler arasında kayıt yenileme işlemlerini yapabilecek? İşte tüm bu ve benzeri soruların cevapları bu haberimizin detayları içinde yer alıyor.

Açıköğretim Fakülte Bölümlerinin Kayıt Yenileme Tarihleri Ne Zaman?

Açıköğretim fakültesi kayıt yenileme tarihleri 26 Eylül 2017 tarihinde başlayacak. Kayıt yenileme süreci 6 Ekim 2017 tarihinde ise sona erecek. Yani açıköğretim fakültesinde okuyan öğrenciler yeni eğitim ve öğretim yılı kayıtlarını 26 Eylül ile 6 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirebilecekler. Bu tarihler arasında kayıt yenileme işlemlerini yapan öğrenciler sorunsuz bir şekilde okudukları açıköğretim fakültesi bölümünün bir üst sınıfına devam edebilecekler.

Açıköğretim Fakültesi Kayıt Yenileme İşlemleri Nasıl Yapılacak?

Açıköğretim fakültesi kayıt yenileme işlemi yapmak isteyen öğrenciler kayıt yenileme işlemlerini açıköğretim fakültesinin web sitesi üzerinden internet aracılığı ile yapabilecek. E-devlet kullanılarak AÖF kayıt yenileme işlemi yapılması da mümkün olacak. Böylece öğrenciler kolay bir şekilde kayıt yenileme işlemlerini yapabilecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih