Acun Ilıcalı 223 bin TL’lik saat aldı

Acun Ilıcalı 223 bin TL’lik saat aldı

Kızının babası Acun Ilıcalı ile yıllardır hayalini kurduğu izdivacı Eylül ayında gerçeğe dönüştüren Şeyma Ilıcalı, bir süre önce kızı ile Miami'deki evine tatile gitti.

Acun Ilıcalı 223 bin TL’lik saat aldı
Acun Ilıcalı 223 bin TL’lik saat aldı admin

Sabah / Günaydın'dan Bülent Cankurt'un yazısı...

Kızının babası Acun Ilıcalı ile yıllardır hayalini kurduğu izdivacı Eylül ayında gerçeğe dönüştüren Şeyma Ilıcalı, bir süre önce kızı ile Miami'deki evine tatile gitti. Instagram fenomeni Şeyma Ilıcalı'nın Miami'den koyduğu yandaki fotoğrafa dikkatlice bakınca, kolundaki saati dikkatimi çekti! Şeyma Hanım'ın kolunu; dünyada spor saatler konusunda bir numaralı marka olan Audemars Piguet'in Royal Oak adlı altın modeli süslüyordu. Ünlü ünsüz herkesin hayalini süsleyen bu saatin fiyatı ise tam tamına 57 bin 200 İsviçre Frangı (Yaklaşık 223 bin lira).

Anlaşılan yeni damat, üçüncü eşi için kesenini ağzını sonuna kadar açıp masraftan çekinmemiş!

İKİNCİ EŞİNE DE AYNI SAATİN ÇELİĞİNİ ALMIŞTI!

Bu arada televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı, ya bu saati çok seviyor, ya da saatin Türkiye distribütörü ile arası gayet iyi! Çünkü Ilcalı; geçen yıl boşandığı iki kızının annesi, 13 yıllık eski eşi Zeynep Ilıcalı'ya da bu saatten almıştı. Yalnız Acun Bey, Zeynep Hanım'a aynı saatin altınını değil, çeliğini hediye etmişti. Günahını almayayım ama;

Acun Bey belki de o zaman ya biraz cimrilik yaptı, ya da Zeynep Hanım altın saat takmak istemediği için çeliğini aldı. Çünkü iki saatin fiyatı arasında neredeyse üç kat fark var.

Zeynep Hanım'ın taktığı Audemars Piguet'in Royal Oak çelik modeli 20 bin 250 İsviçre Frangı, yani yaklaşık olarak 79 bin TL...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih