Aleyna Tilki ve Eda Taşpınar Çalıntı Fotoğraf Skandalı Büyüyor

Aleyna Tilki ve Eda Taşpınar Çalıntı Fotoğraf Skandalı Büyüyor

Magazin haberleri içerisinde çalıntı fotoğrafları nedeni ile yakalanan ünlülerin listesi genişliyor. İlk olarak Aleyna Tilki’ nin kendisine ait olduğunu söylediği fotoğrafların bir Alman güzele ait olduğu ortaya çıkmıştır.

Aleyna Tilki  ve Eda Taşpınar  Çalıntı Fotoğraf Skandalı Büyüyor
Aleyna Tilki  ve Eda Taşpınar  Çalıntı Fotoğraf Skandalı Büyüyor admin

Magazin haberleri içerisinde çalıntı fotoğrafları nedeni ile yakalanan ünlülerin listesi genişliyor. İlk olarak Aleyna Tilki’ nin kendisine ait olduğunu söylediği fotoğrafların bir Alman güzele ait olduğu ortaya çıkmıştır. Bu durum ses getirmiş ve pek çok kişi tarafından Aleyna Tilki hırsızlık ile suçlanmıştır. Henüz bu haberin etkisi geçmemişken; bir çalıntı haberi de Eda Taşpınar’ dan geldi. Eda Taşpınar’ ın son paylaştığı fotoğrafın bir başkasına ait olduğu ve Eda Taşpınar’ dan 5 gün önce paylaştığı ortaya çıktı.

Aleyna Tilki ve Çalıntı Fotoğraf

Aleyna Tilki magazin dünyası içerisinde oldukça ses getiren isimler arasında yerini aldı. İlk olarak 18 yaşını doldurmadığı halde alkollü mekânlarda sahne alması ile oldukça tartışma yarattı. Daha sonra son şarkısı “Sen Olsan Bari” nin başarısının tadını çıkarmaya başladı. Ancak bu başarının tadını çıkarırken Aleyna Tilki’ nin 2016 yılında bir dağın yamacındaymış gibi göründüğü fotoğraf çalıntı çıktı. Bir başka hesabın 2015 yılında paylaştığı bu fotoğrafı Aleyna Tilki kendi fotoğrafı gibi paylaşmıştır.

Eda Taşpınar ve Çalıntı Fotoğraf

Aleyna Tilki’ nin çalıntı fotoğrafından sonra magazin basını Eda Taşpınar’ ın da çalıntı fotoğraf kullandığını ortaya çıkardır. Eda Taşpınar’ ın gece denize giren 4 kadını, kendisi ve arkadaşları gibi paylaştığı ortaya çıktı. Eda Taşpınar konuyla ilgili henüz açıklama yapmazken neler söyleyeceği de merak konusu oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih