Alişan ve Eda Erol Ayrılığı

Alişan ve Eda Erol Ayrılığı

Magazin dünyasına Alişan ve Eda Erol aşkı yıldırım gibi düşmüştü. Esra Erol’ un tanıştırdığı çift kısa sürede işi resmiyete döktü.

Alişan ve Eda Erol Ayrılığı
Alişan ve Eda Erol Ayrılığı admin

Magazin dünyasına Alişan ve Eda Erol aşkı yıldırım gibi düşmüştü. Esra Erol’ un tanıştırdığı çift kısa sürede işi resmiyete döktü. Herkesin şaşkınlıkla takip ettiği bu ilişki, Alişan’ ın sansasyonel açıklamaları ile de dikkatleri üzerine çekti. Aynı şekilde bir an da ilişkiyi noktalayan ikili yollarını ayırma kararı aldı.

Alişan ve Eda Erol Nasıl Tanıştı?

Magazin dünyasının müzmin bekârı Alişan bir anda Esra Erol’ un kıs kardeşi ile ilişkileri ile gündeme geldi. Esra Erol yakın arkadaşı Alişan ile kız kardeşi Eda Erol’ u tanıştırmıştır. Tanışan ikilinin arkadaşlıkları da kısa sürede aşk ilişkisine dönüşmüştür. Alişan bu sefer oldukça hızlı davranıp hemen Eda Erol ile resmiyete doğru yol almıştır. Bu nedenle ikili kısa sürede nişanlanarak sevenlerine mutlu haberi vermiştir.

Nişanlılık süresince de ikili sıklıkla magazin dünyasında yerini almıştır. Bu duruma genellikle Alişan’ ın tepki çeken açıklamaları neden olmuştur. Nişanlım alımlı olsa onunla yapamazdım ya da evlenince terliklerimi getirecek gibi ifadeler çok fazla tepki çekmiştir. Ancak bu durum Eda Erol’ u rahatsız etmemiş ve ilişkilerine yansımamıştır.

Alişan ve Eda Erol Neden Ayrıldı?

Yakın zamanda dünya evine girecek olan ikili magazin basınını ve tüm sevenlerini şaşırtan bir açıklama yapmıştır. Alişan, instagram sayfasından yaptığı bir açıklama ile Eda Erol ile yollarını ayırdıklarını duyurmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih