Amazon Hakkında Genel Bilgiler

Amazon Hakkında Genel Bilgiler

Amazon online alışveriş siteleri içinde en büyük olanıdır ve dünya alışveriş siteleri içinde ilk kurulan site olma özelliğini taşır. Adını Amazon nehrinden almış olan bu site Amerika'da 1994 yılında kurulmuştur.

Amazon Hakkında Genel Bilgiler
Amazon Hakkında Genel Bilgiler bazkriz

Amazon Kuruluş Yılları Dönemi

 

Amazon online alışveriş siteleri içinde en büyük olanıdır ve dünya alışveriş siteleri içinde ilk kurulan site olma özelliğini taşır. Adını Amazon nehrinden almış olan bu site Amerika'da 1994 yılında kurulmuştur. Amazon ilk başlarda kitap kategorisinde ürünler satmaktaydı. Daha sonraları ise ürün yelpazesini genişletmiş elektronik cihazlar,elektronik kitaplar gibi çeşitli ürünlerin satışını kapsayacak şekilde hizmet vermeye başlamıştır.

Amazon ile İlgili

Amazon ile ilgili bilmemiz gereken bir diğer bilgi de Almanya sayfası olan Amazon. de sayfasına Amazon Türkiye şeklinde Türkiye'nin de dahil edilmesidir. Bu sayfada ülke seçimi olarak Türkiye seçildikten sonra Türkçeleştirilmiş sayfalara erişim sağlayabilir ve ücretsiz kargo avantajlarından faydalanabilirsiniz. Peki Amazon alışveriş tercihimiz hangi siteden yana olmalı? Hangi site daha avantajlı? Bu soruların cevabı alışveriş yapacağınız tarih ve ürüne göre değişiklik gösteriyor. Örnek verirsek Black Friday döneminde indirimlerin büyük çoğunluğu Amazon. com üzerinde oluyor. Sıradan günlerde ise amazon. de'de büyük indirimler olabiliyor. Bu durum üründen ürüne değişiklik gösteriyor.

www.amazonpaketim.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih