Arkadaşlar hepimiz filme gidiyoruz

Arkadaşlar hepimiz filme gidiyoruz

Ne güzel günlerdi eski zamanlar değil mi? Arkadaşlarımızla sokakta top oynamak, saklambaç oynamak, terli terli koşarak eve gelip buz gibi suyu kafa dikdikten sonra hastalanmak…

Arkadaşlar hepimiz filme gidiyoruz
Arkadaşlar hepimiz filme gidiyoruz admin

Ne güzel günlerdi eski zamanlar değil mi? Arkadaşlarımızla sokakta top oynamak, saklambaç oynamak, terli terli koşarak eve gelip buz gibi suyu kafa dikdikten sonra hastalanmak… artık geçti ve çağ da değişti zaten. Artık insanlar zaman geçirmek için ya telefonlarını ya da internete erişimi olan bilgisayar veya tablet gibi aletleri ellerinden düşürmez oldu. Aynı aileden beş kişi bile farklı alemler içerisinde başka başka hülyaların peşindeler.  Aslında eskiden evde ailece film izlemek de ayrı bir keyifliydi. Nerede Hababam Sınıfının televizyon versiyonundaki tadı? Kaloriferli ev mi hak getire! Otururduk sobanın etrafına ailece izlerdik. Kiminin renkli televizyonu kimin de siyah beyazdı ekranı.

Şimdilerde de zamanımızın çoğu ekran başında geçiyor aslında ya televizyon, ya interneti olan herhangi bir cihaz kullanıyoruz. Ama bu kez yalnızlaştırılmış bir haldeyiz. Neyse ki film izleyerek geçireceğimiz harika zamanların varlığı halen bizim için bir şans. Özellikle tercih ettiğim www.dikkatfilmizle.com sitesini açarak en keyif alacağım kategori veya o anki neşeme göre veya neşesizliğime göre seçeceğim filmi izlemişsem hiç durmam hemen izlerim yok daha önceden izlemediğim bir film ize önce incelerim IMDB puanlarına bakar yorumları okurum bu sayede film hakkında bir fikir edindikten sonra HD Film İzle kalitesi ile basarım play tuşuna. Değmeyin keyfime :)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih