Ekonomik Büyükbaş Hayvancılık

Ekonomik Büyükbaş Hayvancılık

Hayvancılık faaliyetleri Türkiye'de yaygın olarak Erzurum-Kars bölgesinde görülmektedir. Bilindiği gibi büyükbaş hayvancılık için en elverişli iklim koşulları yaz yağışlarının etkisiyle bu yörede gerçekleştiğinden dolayı...

Ekonomik Büyükbaş Hayvancılık
Ekonomik Büyükbaş Hayvancılık bazkriz

            Hayvancılık faaliyetleri Türkiye'de yaygın olarak Erzurum-Kars bölgesinde görülmektedir. Bilindiği gibi büyükbaş hayvancılık için en elverişli iklim koşulları yaz yağışlarının etkisiyle bu yörede gerçekleştiğinden dolayı büyükbaş hayvanların beslenebilmesi için yeterli çayır ve çimenler burada fazlasıyla bulunmaktadır. Kars'ta büyükbaş hayvancılık satışı yörenin elverişli bu iklim tipleri sayesinde hayvan satışları gerçekleştirilmektedir. Satış sürecinden teslimat sürecine kadar müşteri memnuniyetine dayanan müşterilerin memnun kalabilmesi için bütün ihtiyaçları sağlayan ekipmanlar ve taşıma araçları ile istenilen yere anında teslimat yapılmaktadır. İster damızlık ister kurbanlık ister kesimlik olarak değerlendirebileceğiniz ekonomik büyükbaş hayvancılıkla Kars hayvan fiyatları bakımından sizlere en uygun fiyatlarla satış gerçekleştirilmektedir.

 

 Hayvanların aşıları tamdır ve sigortalıdır

 

            Hayvancılık konusunda uzun yıllar boyunca Kars hayvan pazarında besici olarak satış gerçekleştiren besicilik pazarlama ekibi hayvanları sürekli ve düzenli bir sağlık kontrolünden geçirerek aşılarını düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca satışı yapılan tüm hayvanlar kesinlikle sigortalanarak tamamen müşterilerin güven duyabileceği bir pazarlık ortamı meydana getirilmektedir. Bu pazarlık ortamından kaynaklanarak hayvanların sağlık koşullarını böylelikle görebilir ve hayvanlara ne kadar değer verildiğini gözlemleyebilirsiniz.

 

 Doğal Kars çimenleriyle besleniyorlar

 

            Besicilik konusunda oldukça geniş bir alan sağlayan Kars yöresi hayvancılık satış ekipleri tamamen doğal Kars çimenleriyle besleyerek besicilik konusunda müşterilerinin güven duymasını sağlamaktadır. Ayrıca yine başta gelmeye devam eden pazarlama yöntemleriyle Kars hayvan pazarı içerisinde ekonomik anlamda tamamen besilik, damızlık ve kesimlik satışlar sürdürülmektedir. Doğal olarak besleyerek kurbanlık, kesimlik veya damızlık olarak satışı gerçekleştirilen hayvanlarla en iyi hizmet verilmeye devam edilerek bu anlamda kesinlikle hayvanların yapay maddelerle beslenmesine karşı kesinlikle tüm önlemler alınmaktadır. Tüm bu çalışmalarla uzun yıllar boyunca süregelen meslek erbabı olarak pazarlama ve satış sonrası teslimat sürecinde daima kesintisiz hizmette bulunarak verilen hizmetlerle kesinlikle müşteriler için en ideal hayvan satışı yapılmaktadır. Hayvan satışı konusundaki bu deneyimlerle kaliteden bir an bile olsun taviz verilmeksizin onları daha yakından inceleyebilmek adına pazara çıkarılmaktadırlar. Görülecektir ki hayvanlar tamamen doğal koşullarda beslenmektedir. Bu da hayvancılık noktasında sektörün hayvan pazarlama ve doğal yollardan satışını yapma konusunda üst düzey titiz çalışmalar yürütüldüğünü kanıtlar niteliktedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih