Epoksi Zemin

Epoksi Zemin

Epoksi Zemin
Epoksi Zemin hrnajans

Epoksi zemin kaplama son yıllarda sıklıkla kullanılan ve beton zeminlerin yüzeylerini korumaya, kaplamaya yarayan son derece dayanıklı bir zemin kaplama türüdür. Endüstriyel bir ürün olmasının yanı sıra kimyasal açıdan da oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca zemini ilk günkü gibi koruyan be hasarlardan koruyan epoksi zemin uygulamaları pek çok alanda, mekanda ve zeminde uygulanabilmektedir. Web sitemizde görebileceğiniz uygulama hem eski, hem de yeni döşenmiş beton zeminlerde aynı kalitede uygulanabilmekte ve çok iyi sonuçlar alınmaktadır. Orta kalınlıkta bir zemin kaplama çeşidi olduğu için pek çok ihtiyaca da aynı oranda cevap verebilmektedir.

Modern ve Dayanıklı Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama ürünleri isteğe bağlı olarak yarı pürüzlü dokuya sahip şekilde de kaplanabilmektedir. Aynı şekilde tam pürüzlü uygulama seçenekleri de mevcuttur. Beton zeminlerinizi kaplayarak kolay bir temizlik sağlayabilirsiniz. Bakım çok kolay olan bir uygulama olmasının yanı sıra orta yoğunluğu sahip yaya trafiğini kaldırabilecek, aynı orandaki araç trafiğine de dayanacak güçte ve performanstadır. Uygulama yapıldığı an itibariyle zemine çok kolay ve güçlü şekilde yapışır ve uygulaması hem çok kolay, hem de oldukça hızlıdır. Genellikle epoksi zemin uygulamaların kalınlığı 2 mm ile 5 mm arasında değişmekte ve bu durum zeminin durumuna, isteğe bağlı olarak da farklılık göstermektedir. Evlerdeki yaşam alanlarında da uygulanabilir olmasının yanı sıra pek çok iş yerindeki zemin kaplaması olarak da tercih edilmektedir.

Kolay ve Yaygın Uygulama Alanları

Sağlamlığı, kolay uygulanabilir oluşu ve kapladığı beton zemini koruması ile son zamanların en gözde, yaygın kaplama türü olmuştur. Aynı zamanda epoksi fiyatları da kişi veya kurumların tercihlerini belirlemekte önemli bir ayrıntıdır. Kalitesine göre çok uygun rakamlara sahip olan epoksi zemin uygulama alanları da oldukça fazladır. Ev veya iş yerleri için uygun olan malzeme aynı zamanda sergi salonları veya sinema, tiyatro gibi yoğun yaya trafiğinin olduğu zeminler için de gayet uygundur. Alışveriş merkezlerinde de sıklıkla kullanılan epoksi aynı zamanda sağlık merkezleri, okullar, mağaza ve cafelerde de aynı yoğunlukta uygulanmaktadır.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih