Eş Katiline Müebbet Hapis

Eş Katiline Müebbet Hapis

Adana’da yaşayan Ahmet Kılıç'ın başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrenen 45 yaşındaki İmhan Kılıç boşanmak istemiş ve 53 yaşındaki eşi tarafından silahla göğsünden vurularak öldürülmüştü.

Eş Katiline Müebbet Hapis
Eş Katiline Müebbet Hapis admin

Adana’da yaşayan Ahmet Kılıç'ın başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrenen 45 yaşındaki İmhan Kılıç boşanmak istemiş ve 53 yaşındaki eşi tarafından silahla göğsünden vurularak öldürülmüştü. 6 Kasım 2016'da yaşanan bu olayın yargılaması halen devam ediyordu. Adana 3. Ağır Ceza Mahkemesi, son duruşmada nihai kararı vererek Ahmet Kılıç'ı müebbet hapse çarptırdı.

Kaza Olduğunu İddia Etti

İddialara göre pazarcılık yapan Ahmet Kılıç, bir başka kadınla ilişki yaşıyordu ve bunun üzerine evi terk etmeye karar veren İmhan Kılıç, abilerini arayarak Urfa'ya geleceğini söyledi. Eşiyle boşanmak istemeyen Ahmet Kılıç eşiyle tartışma yaşadı. Kendisini yatak odasına kitleye eşinin arkasından odaya ateş etti ve kurşun kadının göğsüne hitap ederek yaşamını yitirdi.

Olaydan sonra tutuklanan ve tutuklu yargılanan Ahmet Kılıç, eşini kazara öldürdüğünü iddia etti. Başka kadınla olan ilişkisini kabul eden Kılıç, tartışma esnasında silahını çıkardığını ancak abisinin silahı almak istemesi üzerine silahın patlayarak eşine isabet ettiğini iddia etti. Mahkeme olası kastla adam öldürme suçundan Kılıç'a müebbet verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih