FIFA Sıralamasında Yükseldik

FIFA Sıralamasında Yükseldik

Her ay ülke sıralamalarını açıklayan FIFA eylül ayına ait sıralamaları da açıkladı. Bu sıralamada 6 basamak yükselen Türkiye böylelikle 27.sıraya kadar çıkmış oldu.

FIFA Sıralamasında Yükseldik
FIFA Sıralamasında Yükseldik admin

Her ay ülke sıralamalarını açıklayan FIFA eylül ayına ait sıralamaları da açıkladı. Bu sıralamada 6 basamak yükselen Türkiye böylelikle 27.sıraya kadar çıkmış oldu. Bunun yanı sıra liderlik koltuğunu Almanya yeniden ele aldı ve Brezilya ikinci sıralaya geriledi. Bunun yanı sıra yükselişte olan Portekiz milli takımı da 3.sırada yer aldı. Güney Amerika Elemeleri sırasında Venezuela ve Uruguay takımları ile beklenmedik bir şekilde berabere kalan Arjantin ise kendisine 4.sırada yer bulabildi.

Rakiplerimizin Sıralamaları

Dünya Kupası’na katılabilmek için mücadele ettiğimiz rakiplerin sıralamaları da yayınlandı ve bu kapsamda en ön sırada Hırvatistan yer aldı. 18.sırada bulunan Hırvatistan’ı ise 22.sırada yer alan İzlanda ile 24.sırada yer alan Ukrayna takip etti. Finlandiya 87.sırada yer alırken Kosova 184.sırada kendisine yer buldu.

Geçtiğimiz ay 33.sırada yer alan ülkemiz yeni açıklanan bu sıralama ile 6 basamak yükselmeyi başardı. Bunun yanı sıra bu ay içerisinde göstereceğimiz başarılar da bir dahaki ayın sıralamalarını da yakından etkileyecektir. Diğer ayın sıralamaları ise 16 ekimde duyurulacak. Umarız ki başarılı sonuçlar alarak bu sıralamada daha üst noktalara doğru çıkabilmemiz mümkün olur. Öncelikli olarak Dünya Kupası Elemeleri sürecinden başarılı bir şekilde geçmemiz gerektiğini de unutmamalıyız. Eğer bu süreçten başarılı bir şekilde geçersek zaten puanımız otomatik olarak artacak ve bu sayede de daha üst sıralarda yer alabileceğiz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih