Flaş Haber! Ertuğrul Sağlam İstifa Etti!

Flaş Haber! Ertuğrul Sağlam İstifa Etti!

Spor Toto Süper Lig yeni ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor’un teknik direktörlük vazifesini yürüten Ertuğrul Sağlam istifa etti. İstifasına ilişkin açıklamalarda da bulunan Sağlam yaşanan görüş ayrılıklarını istifasına gerekçe olarak gösterdi.

Flaş Haber! Ertuğrul Sağlam İstifa Etti!
Flaş Haber! Ertuğrul Sağlam İstifa Etti! admin

Spor Toto Süper Lig yeni ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor’un teknik direktörlük vazifesini yürüten Ertuğrul Sağlam istifa etti. İstifasına ilişkin açıklamalarda da bulunan Sağlam yaşanan görüş ayrılıklarını istifasına gerekçe olarak gösterdi. Evkur Yeni Malatyaspor ekibi cephesinden ise daha sonra bir açıklama geldi. Bu açıklamaya göre ekip istifayı basından öğrenmiş ve Sağlam’a da ulaşamamıştı. Ancak konu ile ilgili yönetim kurulunun toplanacağı da ifade edildi.

150 Bin Euro Tazminat

Evkur Yeni Malatyaspor ile Ertuğrul Sağlam arasında yer alan anlaşmaya göre Sağlam tek taraflı fesihte bulunduğu için 150 bin Euro tazminat bedeli ödeyecek. Bunu göze alan sağlam yaptığı basın açıklamasında da istifasına gerekçe olan hususları teker teker sıraladı.

Tüm bu hususların temelinde yönetim ile fikir uyuşmazlığı yattığı da fark edilmektedir. Bu kapsamda Sağlam’ın onay vermediği transferlerin yapılması, istediği transferlerin yapılmaması, tesislerin inşaatlarının zamanında bitirilmemesi, futbolculara verilen sözlerin yerine getirilmemesi sonucu Sağlam’ın mahcubiyet yaşaması gibi nedenler Sağlam tarafından istifaya gerekçe olarak gösterildi.

Sağlam açıklamasında Evkur Yeni Malatyaspor’a güzel temennilerde bulunmayı da ihmal etmedi. Bu kapsamda ekibin hak ettiği yerlere geleceğini de sözlerine ekleyen Sağlam’ın ilerleyen süreç içerisinde yeni bir hoca ile anlaşıp anlaşmayacağı ise merak konusu olmaya başladı bile. Geçmişi büyük başarılar ile dolu olan deneyimli teknik adamın bu süreçte boşta kalmayacağına da kesin gözüyle bakılmaktadır. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih