Gerçek Arkadaşlık Uygulaması Sevince.com

Gerçek Arkadaşlık Uygulaması Sevince.com

Gerçek Arkadaşlık Uygulaması Sevince.com
Gerçek Arkadaşlık Uygulaması Sevince.com hrnajans

Sosyalleşmek, sosyal bir birey olmak herkes için önemli olsa da, okul ya da iş yoğunluğu sebebiyle yeni arkadaşlıklar kurmak her zaman kolay olmayabiliyor. Özellikle iş yaşamına atıldıktan sonra en yakınlarımızla dahi zar zor görüşebilir olabiliyoruz. Fakat arkadaşlık uygulamaları ile beraber sosyalleşmek eskisine nazaran çok daha kolay oldu. Artık bir arkadaşlık uygulaması sayesinde yeni ortamlar edinebiliyoruz. İşte o arkadaşlık uygulamaları arasında kısa sürede oldukça ilgi gören Sevince, başarısını kutluyor.

Sevince, herhangi bir akıllı telefonunuz varsa ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bir telefon uygulaması gibi görünse de aslında daha fazlası. Sevince’yi, sizi başka arkadaşlar edinebilmeniz için sürekli yönlendiren bir dost gibi görün. Size ve hayata bakış açınıza en uygun kişileri bulmak ve size göstermek, Sevince’nin görevi.

Yayınlandığı günden bu yana kullanıcıları için daha basit, daha işlevsel ve daha faydalı bir uygulama için uğraş gösteren yayıncılar, bundan sonraki süreçte Türkiye’nin ve ilerleyen süreçte de dünyanın en iyi arkadaşlık uygulaması olmak amacıyla çalışmakta. Sevince, kullanıcıları tarafından da sahiplenilmiş durumda.

Eğer gerçekten samimi bir arkadaşlık kurmak, yeni arkadaşlıklar ile farklı deneyimler yaşamak, yalnız geçen günler ve gecelerinizden kurtulmak istiyorsanız, bu arkadaşlık uygulaması ile yalnızlığınızı giderebilir, birbirinden farklı sosyal ortamlarda kendinize yer bulabilirsiniz.

Uygulamanın çalışma prensibi de tam olarak sonuç odaklı; seçtiğiniz mesafeler arasında, seçimlerinize en uygun kişileri size gösteriyor ve siz de beğendiğinizi ya da beğenmediğinizi belirtmek adına sağa ya da sola kaydırma yapıyorsunuz. Eğer beğendiğiniz kişi de sizi beğenirse, hemen konuşmaya başlayabilirsiniz. Uygulama içi mesajlaşma için herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Yakın çevrenizde konuşmak istediğiniz ama bir türlü fırsat bulamadığınız ya da cesaret edemediğiniz insanlarla iletişime geçmek için de Sevince’yi kullanabilirsiniz. Dilerseniz kimliğinizi beğendiğiniz kişilerin haricinde kimsenin görmemesi adına gizleyebilir ya da herkesin görmesi için açık bırakabilirsiniz. Bu noktada eşsiz bir güvenlik bulunuyor; özel hayatınız isteğiniz dışında kimseyle paylaşılmıyor.

2018 yılında oldukça hızlı bir başlangıç yapan arkadaşlık uygulaması Sevince, akıllı telefon sahipleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilip hemen kullanılmaya başlanabilir.

 

Site: https://sevince.com/

Uygulama:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sevinceapp

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih