İnstapijama Bayanlara Özel En İyi Pijama Modellerini Sunuyor

İnstapijama Bayanlara Özel En İyi Pijama Modellerini Sunuyor

Giyim tarzınızı oluştururken öncelikle vücut tipinizi iyi tanımalı ve size neyin yakışıp yakışmadığını iyi bilmeniz gerekir. Uzun boylu kadınlara parlak desenli Pijamalar giymelerini çok önermiyoruz. Ya da bu parlaklığı çok küçük bir alanda kullanarak bunu mat renkli başka bir Pijama ile bütünleştirirseniz çok daha modern ve hoş görünebilirsiniz.

İnstapijama Bayanlara Özel En İyi Pijama Modellerini Sunuyor
İnstapijama Bayanlara Özel En İyi Pijama Modellerini Sunuyor rkthurry

Uzun boylu kadınlar tek renkli elbise giymekten de kaçınmalıdır. Çünkü bu, sizi daha uzun gösterecek ve kötü bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Bunun aksine farklı renklerin bir araya geldiği elbiseler daha hoş görünmenizi sağlayacaktır. Etek seçiminde midi boy dediğimiz dizin hafif altında etek boyu tercih ederseniz çok daha hoş bir görünüme sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca boyuna çizgileri olan Pijamalardan olabildiğince uzak durmalı ve vücudunuzun yanlış algılanmasına meyil vermemelisiniz. Bayan pijama takımı sayfasında yer alan modeller eminiz ki sizlerin de oldukça hoşuna gidecektir.

İçinizi Isıtacak Pijama Modelleri

Pantolon modellerine gelince uzun boylu kadınlara kapri model pantolonların çok yakıştığını söylemeliyiz. Ve vücuda yapışan Pijamalar yerine boyunuzu çok daha normale indirecek salaş Pijamalar size çok yakışacaktır. Aksesuar tercihi yaparken de büyük çantalar sizin için çok ideal olacaktır. Ayakkabı seçiminde zaten uzun olan boyunuza bir de yüksek topuklu ayakkabılar giyerek sakın hata yapmayın. Daha kısa topukları tercih ederseniz çok daha güzel görüneceksiniz. Küpe seçiminde ise mutlaka küçük ve sallanmayan küpeler tercih etmelisiniz. Dilerseniz bayan sabahlık çeşitlerini de ilgili sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

Desenli Pijamalar

Kısa boylu kadınlar topuklu giymekten şikayet ederken uzun boylu kadınlarda bu durum olmamaktadır. Boylarının avantajı olarak düz ayakkabıları çok rahat bir şekilde kullanabilir ve gün boyu rahat edebilirsiniz. Ayrıca desenli ve karışık renkli Pijamalar size çok yakışacaktır. Vücudunuzu çok fazla sarmayacak ve hafif koyu renkli olacak Pijamalar sizi daha güzel gösterecektir. Boyunuzun avantajını en çok ayakkabı konusunda çıkaracaksınız. Çünkü saatlerce topuklular üzerinde yürüyüp kendini yorgun hisseden kızlardan olmanıza hiç gerek kalmayacaktır. Uzun boyun bazı dezavantajları olsa da aslında pek çok avantajı da bulunmaktadır. Önemli olan Pijama seçiminde doğru kararlar vermek ve vücudunuzu iyi tanımaktır.

instapijama.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih