İrem Derici: "Benden böyle güzel çocuk çıkmaz"

İrem Derici: "Benden böyle güzel çocuk çıkmaz"

Selda Topal'ın geleneksel yeni yıl davetlerinin bu yılki konukları; Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Romatoloji Kliniği'nde tedavi gören çocuklar ve aileleri oldu.

İrem Derici:
İrem Derici: admin

Sabah'ta yer alan habere göre Etiler'deki bir restaurantta gerçekleştirilen buluşmaya İrem Derici, Yağmur Tanrısevsin ve Elif Ece Uzun da katıldı. İrem Derici, sempatik tavırlarıyla davetin gözdesi oldu. Kucağına aldığı minik hayranını seven Derici, "Benim gibi bir çirkinden böyle güzel çocuk çıkmaz. Yakışıklı bir baba bulmam lazım" diyerek herkesi güldürdü.

Hürriyet'in haberine göre şarkıcı Demet Akalın, sunucu Dilay Korkmaz için Twitter'dan 'Starlife bu sunucu kızı çok aramış mı ya direk zapp' ifadesini kullanmıştı. Bu paylaşımın ardından sunucu Dilay Korkmaz da kendi Instagram hesabından Demet Akalın'a şu yanıtı verdi: 'Şükürler olsun bir yerimde estetik, dolgu ve botox yok, şükürler olsun iyi eğitimler aldım. Hem konuşup, hem yazmayı biliyorum. Şükürler olsun hitabet sanatını da beden dilini de destekleyen eğitimler dolu geçmişim… Şükürler olsun sevdiğim kurumda sevdiğim işi zevk ile yapıyorum. Herkes işine baksın… Çünkü ben ekmeğimi işime bakarak kazanıyorum. Şükürler olsun ki çok arandım ve bulundum'

HANDE YENER: "NE KADAR KÖTÜ KARAKTERSİN!"

İkili arasındaki polemiğe Hande Yener de dahil oldu. Yener, Twitter sayfasına "Magazinde haberlerle 1. olmak için, birini işinden etmeye çalışmak..! Nasıl bir kötü karaktersin sen.. Dizilerde yok! pesss!” notunu düştü.

BİR DESTEK DE YEŞİM SALKIM'DAN

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım da Dilay Korkmaz'a destek verdi. Salkım, şunları söyledi: "Demet Akalın evliliğinde mutsuz bir insan. Kendi mutsuzluğunu, çevresindekilere de yansıtarak onların da mutsuz olmalarını istiyor. Meydanı boş bulmuş, sürekli birilerine sarıyor."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih