İzmir’de Kiralık Daireler Ne Kadar?

İzmir’de Kiralık Daireler Ne Kadar?

İzmir Ege bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Sürekli yükselen bir değeri bulunan İzmir deniz şehri olması hasebi ile sürekli yerli ve yabancı turist ağırlayan bir şehir olarak bilinmektedir.

İzmir’de Kiralık Daireler Ne Kadar?
İzmir’de Kiralık Daireler Ne Kadar? intendajans

İzmir Ege bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Sürekli yükselen bir değeri bulunan İzmir deniz şehri olması hasebi ile sürekli yerli ve yabancı turist ağırlayan bir şehir olarak bilinmektedir. Emlak piyasası İzmir’de gittikçe artan bir eğilim göstermektedir. İzmir’in komşu illeri, Aydın, Manisa ve Balıkesir olarak sayılabilir. Batısında bulunan Ege denizi ile sürekli değer kazanan İzmir’in plajları dünyaca ünlü plajlardır. İzmir kiralık daire fiyatları sürekli artan bir değer göstermektedir. İzmir ilimize komşu olan Manisa satılık daire fiyatları da hemen hemen İzmir’e yakın fiyatlar ile satılmaktadır. Bu illerde yüz ölçümleri büyük iller olduğu için sürekli el değiştiren konut piyasasında ev yüzölçümleri İstanbul ve Ankara’ya nazaran çok daha büyüktür. Site içindeki evler artık İzmir ve Manisa’da da oldukça fazla tercih edilen ev çeşitlerindendir.

Ankara’da Satılık Daireler Ne Kadar?

Ankara kiralık daire fiyatları gittikçe artan bir değer ile yükselmektedir. Memurlar şehri olarak bilinen Ankara gittikçe kalabalıklaşan şehirler arasındadır. Şehrin çevre düzenlemeleri park ve bahçelerinin temizliği ve düzeni dikkatlerden kaçmazken konutlar genellikle büyük binalar şeklinde yapılmaktadır. çünkü Ankara’nın nüfusu da İstanbul gibi sürekli artış göstermektedir. En çok göç alan şehirlerimizden birisi olan Ankara’da toplu konutlarda oturanların sayısı da bir hayli fazladır. Toplu konutlar insanlar tarafından daha çok site içinde olduğundan dolayı tercih edilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih