Kız Kulesi’ne Yüzecekti

Kız Kulesi’ne Yüzecekti

İstanbul’da 26 yaşında bir gencin Kız Kulesi’ne yüzme planı hayatına mal oldu.

Kız Kulesi’ne Yüzecekti
Kız Kulesi’ne Yüzecekti admin

İstanbul’da 26 yaşında bir gencin Kız Kulesi’ne yüzme planı hayatına mal oldu. Görgü tanıklarının ifadelerine göre suyun sıcaklığını balıkçılardan öğrenen Harun Dayı adındaki genç ardından da Kız Kulesi’ne yüzmeye karar verdi. Daha sonra suya girdiği görülse de akıbetinin ne olduğu bilinmiyordu.

Kendisinden uzunca bir süre haber alınamayınca polis ekipleri harekete geçti. Üzerinden bir gün geçtikten sonra suya giren deniz polisleri bünyesinde çalışan dalgıç polisler cesede ulaştı. 1 saat içerisinde bulunan gencin yakınları ise üzüntüden sinir krizleri geçirdi.

Otopsi Yapılacak

Ceset sudan çıkarıldıktan sonra Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Burada yapılacak incelemelerin ardından ölüm nedeni anlaşılacak. Bu kapsamda boğularak mı öldüğü yoksa su içerisinde başka bir saldırıya mı maruz kaldığı araştırıldıktan sonra ailesine teslim edilecek gencin cesedinin defin işlemlerine daha sonra başlanacak.

Üsküdar’dan Kız Kulesi’ne kadar yüzmek isteyen bu gencin uyarılara kulak asmaması genç yaşta bir vatandaşımızı kaybetmemize neden oldu. Bu acıları bir daha yaşamamak adına hem bizlerin hem de çocuklarımızın daha dikkatli olması gerekmektedir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih