Konkasör Tesisleri İle Dünya’ya Açılan Firma

Konkasör Tesisleri İle Dünya’ya Açılan Firma

Türkiye’de hızla ilerleyen bir sektör olan konkasör tesisleri bugün ana üretim yeri olarak İzmir olarak belirlenmiştir.

Konkasör Tesisleri İle Dünya’ya Açılan Firma
Konkasör Tesisleri İle Dünya’ya Açılan Firma intendajans

Türkiye’de hızla ilerleyen bir sektör olan konkasör tesisleri bugün ana üretim yeri olarak İzmir olarak belirlenmiştir. İzmir de bulunan konkasör firmaları bugün dünyanın bir çok ülkesine ihracat yaparak Türk ekonomisine oldukça büyük katkı sağlamaktadır. Bu firmaların başında gelen Fabo company ise yaptığı çalışmalar ile rakiplerinden bir adım daha önde giderek kaliteyi uygun fiyatlar da sunarak, yılda ortalama 50’nin üzerinde konkasör tesisi kurulumu yapmaktadır.

Peki Kimdir Fabo Company?

Fabo company, 2003 yılında İzmir de kurulmuş olan konkasör ve beton santrali firmasıdır. Firma 14 yıllık tecrübesi ile sadece İzmir de değil Türkiye de bir çok konkasör firmasına yön vermiş durumdadır. Yapılan çalışmalar da teknoloji akımının da etkisi ile son sistem konkasör tesisleri imalatı yapmaktadır. Firma da şuan için çalışan 30 civarı uzman kadro ile 7/24 hizmetlerini sürdürmekte ve oldukça kaliteli işler çıkarmaktadır. Her geçen gün ürün çeşidini artıran firma, tersiyer kırıcı, kübikser kırıcı, dik milli kırıcı ve çeneli kırıcı gibi çeşitli kırıcıların yanı sıra farklı modeller de beton santralleri imalatlarını da gerçekleştirmektedir.

Peki Neden Fabo Company ?

Bu hususta firma sahibi Fatih Bozkurt ile yaptığımız görüşmeler de sektör ile ilgili can alıcı analizler yaptık ve bunları sizlerle paylaşalım istedik ;
F.H : Merhaba Fatih Bey, öncelikle sektör de adınızı duymayan yok hatta şöyle demek isterim, konkasör sektörü ile ilgili araştırma yapmak istediğimiz de internette bir çok yer de sizi karşımız da gördük ve özellikle bu sektörü beraber incelemek istedik. Buna dayalı olarak bu başarınızın sırrı ve sektörün gelişimi hakkında bizlere ne gibi bilgiler verebilirsiniz ?

Fatih Bozkurt : Merhabalar, öncelikle güzel görüşünüzden ötürü teşekkür ederim. Fabo company’nin başarına gelecek olursak, biz kısaca sabır, azim ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanın gayreti demek isteriz. Çünkü, 2003 yılında bu işe giriştiğimiz de ilk vizyon ve misyonumuz maksimum kalite de üretim yaparken fiyat oranlarını minimize ederek, tüm müşterilerimizin beğenisini toplamaktı. Bu çerçeve doğrultusunda 14 yıllık çalışma alanımıza 500’den fazla tesis ve santral sığdırarak başarımıza başarı kattık. Sektörün analizine gelecek olursak, aslında konkasör sektörü her geçen gün gelişen ve sistemsel olarak farklı farklı özellikler de tesislerin çıktığı bir sektördür. Bu da müşterilerin isteğine göre şekillenen özelliklerdir. Fakat şunu da belirtmek isterim ki bu sektör de önemli olan iki unsur vardır, birincisi deneyim ikincisi de sabırdır. Bu ikisini barındırmayan bir çok firma kısa sürede iş hayatına son vermiştir. Zira bugün merdiven altı dediğimiz bir çok firma yaptıkları makinaların kalitesizliği vesilesi ile müşterilerden aldıkları sert tepkiler ile kısa sürede işlerine son verdiler veya kıyıdan köşeden üretimlerine devam ettiler. Fabo company ise tam tersi sabrı ve deneyimi bir arada tutarak tamamen müşterilerini memnun edecek şekilde makinalar dizayn ederek her geçen gün daha da büyümekte  ve gücüne güç katmaktadır.

F.H : Efendim verdiğiniz bilgilerden ötürü gerçekten çok teşekkür ederiz. Bizim anladığımız kadarıyla bu sektörde ayakta kalmak için deneyim, tecrübe ve sabır gerekli. Buna dayalı olarak da müşteri memnuniyeti, sizinde başarınızda ki en büyük sebeplerden bir kaçı da bu sanırım.

Fatih Bozkurt : Aynen öyle.

F.H : Peki, efendim. Verdiğiniz bilgilerden ötürü tekrardan teşekkür ederiz. Sizinle hoş bir muhabbetimiz oldu. Umarım kısa süre sonra sizinle yine sohbet edip, sektörünüz deki gelişmelerden haberdar olmak isteriz.

Fatih Bozkurt : Asıl ben ilgi ve alakanıza sonsuz teşekkür ederim. Bize vakit ayırdığınız için. Dilerseniz web sitemiz olan https://www.fabocompany.com/tr/ üzerinden güncel haberleri ve gelişmeleri de takip edebilirsiniz.

 

konkasör konkasör tesisi konkasör tesisleri mobil konkasör tesisi konkasör konkasör tesisi konkasör tesisleri mobil konkasör tesisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih