Kusursuz Yaşam

Kusursuz Yaşam

İstanbul Halkalı konut projeleri arasında son zamanlarda NG Residence oldukça dikkat çekiyor. Aynı zamanda basın ekspres konut projeleri arasında yer alan bu proje...

Kusursuz Yaşam
Kusursuz Yaşam bazkriz

İstanbul Halkalı konut projeleri arasında son zamanlarda NG Residence oldukça dikkat çekiyor. Aynı zamanda basın ekspres konut projeleri arasında yer alan bu proje, kaliteli yaşam tabirini yeniden tanımlıyor ve yeni sahibi olmaya aday kimselere oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Hem iç hem de dış tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakan projede NG Kütahya Seramik tarafından vazodan ilham alındığı biliniyor. Toplu ulaşımın kalbi olan metroya yalnızca 200 metre uzaklıkta olan proje, aynı zamanda İstanbul'un en seçkin otellerine de yakın konumda bulunuyor ve mükemmel konum özelliği ile de oldukça dikkat çekiyor.

Ödeme Seçenekleri Çoktan Açıklandı Bile

Projenin ödeme seçenekleri açıklanmış durumda. Halkalı satılık daire arayanlar için cazip ödeme seçenekleri bulunmaz bir fırsat sunuyor. Bu eşsiz proje, Bağcılar konut projeleri içerisinde adeta rakipsiz konumda bulunuyor. Bunun yanında sosyal yaşama da son derece önem verdiğinden ötürü alternatifi olmayan bir yatırım imkanını yeni alıcılarına haklı bir gururla sunuyor. Proje kapsamında biri otel ve kongre merkezi olmak üzere toplamda iki adet kule inşası bulunmakta.

http://www.ngresidence.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih