Medyum, Enerji Terapisi, Çakra Açma, Spiretuel Danışman

Medyum, Enerji Terapisi, Çakra Açma, Spiretuel Danışman

Medyum, ruhlar alemi ile iletişime geçebilen, zaman ve mekan gözetmeden, hiçbir objeye ihtiyaç duymadan, canlılarla ölülerin arasında iletişim kurduğunu iddia eden kişilere denir.

Medyum, Enerji Terapisi, Çakra Açma, Spiretuel Danışman
Medyum, Enerji Terapisi, Çakra Açma, Spiretuel Danışman bazkriz

Medyum Nedir?

 

 

            Medyum, ruhlar alemi ile iletişime geçebilen, zaman ve mekan gözetmeden, hiçbir objeye ihtiyaç duymadan, canlılarla ölülerin arasında iletişim kurduğunu iddia eden kişilere denir. Medyumlar günümüzde modern falcılar olarak anılır. Medyumların ortaya koyduğu belirtilere göre fiziksel ve zihinsel medyumluk olarak ikiye ayrılır. Medyumlar normal insanların beş duyu organları ile algıladıkları şeyleri, yüksek düzeydeki sinyalleri ile algılayabilir.

 

 Enerji terapisinin avantajları;

 

            İnsanların bedenlerinin her noktalarında hücreler vardır. Kişi ne zaman sinirlense, öfkelense, korksa veya kaygı duysa olumsuz duygular ile elektron dengesi bozulur. Hücre bazında kirlenmeler yaşamaya başlar. Böyle durumlarda enerji blokajları oluşur, enerjiler bedendeki meridyenlerden akamaz. Enerji bedeni fiziksel bedeni etkiler ve böylece fiziksel hastalıklar yaşanır. Enerji temizliği hem hücreler bazında, hem enerji meridyenlerinde hem de çakra merkezleri için yapılabilir. Ayrıca Aura temizliği de gerekli olur. Enerji temizliği sayesinde enerji bedeni rahatlatır, enerji bedeni de fizik bedenini rahatlatır. Enerji terapisi beden relaksasyonunu sağlar. Relaksasyon sonucunda beyinden endorfin hormonları salınmaya başlar.

 

            Endorfinlerde kasların gevşemesine neden olur. Kaslar gevşemesi ile hücreler arasındaki boşluklar artar. Böylece sirkülasyon da artar. Artan sirkülasyonlar bedenin oksijen oranlarının artmasına neden olur. Böylece besinler daha etkili şekilde emilir. Sindirim için uygun olan enzimler salgılanır. Hormonlar düzenlenerek, toksinler atılır. Sağlıklı hücreler rejenere olmaya başlar. İyi olma hissi oluşur. İmmün sistemi düzene girer. Kötü alışkanlıklardan ve tutumlardan vazgeçmeye yardımcı olur. İnsanlarla ilişkilerinde daha sakin olmayı sağlar.

 

 Çakra nedir?

 

            İnsanların bedenlerinde çakra olarak bilinen yedi temel enerji merkezi bulunur. Bu merkezler, hormonal salgı bezleri ve büyük sinir ağlarında bulunur. Çakraların açılması yoga ile daha kolay ve sağlıklı olur. Kişinin çakraları ne kadar açık ise enerji akımı da o kadar fazla olur. Kişiler de o kadar sağlıklı olur. Çakra açma bu sebeple oldukça önemlidir. Çakraların güçlendirilmesi ise yürüme, meditasyon, dokunma ve derin gevşeme ile olur. Elementleri toprak olarak bilinir.

 

 Spiretuel Danışmanlar

 

            Spiretuel Danışman kişinin kendisi ve şimdi ile yeniden bağlantı kurmasında izlenmesi gereken yolları keşfetmeye yardımcı olur. Kişinin durmadan çalışan ve kişiyi yoran zihin ile bedeni ve kalbi arasında denge oluşturabilmek için hayatında neleri yapması gerektiğinin görülmesi sağlanır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih