MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency

MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency

MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency
MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency katar

SEO konusunda size en iyi destek olabilecek kişilerle henüz tanışmadınız mı? Uluslararası Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı olan Zeo Agency ile henüz yolunuz kesişmemişse bu alanda kendinizi tamamlayamamış olmanız oldukça olası. Data analizleri ve yaratıcı fikirleri, alanında uzman danışmanları ile dijital pazarlama ve SEO alanında hizmet sunan Zeo Agency, MENA Search Awards’taki başarıları ile de bu üstünlüğünü kanıtlayarak hepimizin göğsünü kabarttı. MENA'dan 4 ödül ile dönen Zeo, sizi sadece çevrenizde değil, tüm kitlenize görünür kılmayı hedefliyor.

MENA Search Awards; Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da içerik pazarlaması, PPC ve SEO alanında gelen yüzlerce başvuruyu jürileri ile birlikte 2 adımda değerlendiriyor. Sektör için oldukça önemli etkinliklerden biri olan MENA Search Awards jürileri bu yıl Zeo Agency 4 ödüle layık gördü. Bu başarının bir tesadüf olmadığını söylemek elbette yeterli olmayacaktır. Bu alanda kendini ve çalıştığı firmaları devleştiren Zeo Agency;

1. Best Large SEO Agency: Zeo Agency

2. Best Young Search Personality of Year: Mehmet Aktuğ

3. Best Local Campaign: Zeo Agency & Enerjisa

4. Best Use of Content Marketing: Zeo Agency & Yemek.com alanlarındaki ödüllerine kavuştu.

Bu alanda sadece yurt içinde değil, yurt dışında da kendini kanıtlayan dijital pazarlama ve SEO ajansı Zeo Agency, ülkemizde bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan Digitalzone etkinliğine de ev sahipliği yapıyor. Eşsiz deneyimlerin paylaşılacağı bu etkinlikte sadece yurt içinden değil, yurt dışından da gelecek olan konuşmacılar ile tam bir bilgi aktarımı sağlanacak.

20-21 Ekim 2017 tarihlerinde İstanbul Hilton Bomonti Hotel’de 2 gün boyunca gerçekleştirilecek olan Digitalzone etkinliği, sektörün dev isimlerini ağırlayarak katılımcıların bakış açılarında farklılık yaratmayı hedefliyor. Bulunduğunuz noktadan çok daha uzağa ilerlemek gibi bir amaca sahipseniz  ve kendinize bu amaç için bir yol arkadaşı arıyorsanız, Digitalzone etkinliği size ihtiyacınız olan yol arkadaşlarını sunacak. Sadece yurt dışında görmeye alışık olduğumuz bu etkinliklerin artık ülkemizde de düzenli olarak ve alanında öncü kişiler tarafından düzenleniyor oluşu geldiğimiz noktanın en belirgin kanıtı. Zeo'nun websitesi aracılığıyla Digitalzone’17 etkinliği hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih