Modern Apartman Kapısı Modelleri

Modern Apartman Kapısı Modelleri

Modern Apartman Kapısı Modelleri
Modern Apartman Kapısı Modelleri ajans27

 

Şehir yaşam tarzının bir ürünü olan apartmanlar yüzlerce bireyi bünyesinde barındırmaktadır. Bu sebeple apartmanlarda kullanacak olan her türlü aksam büyük bir özenle seçilmelidir. Apartmanların giriş kısmında kullanılan kapılar oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Gün içerisinde sürekli olarak kullanılan ortak kullanım sebebiyle defalarca kere açılıp kapatılan kapılarda güvenlikle sağlamlık da ön plana alınmalıdır. Bu noktada günümüzde modern apartman kapısı, üretimi yapmakta olan Apldoor firması oldukça nitelikli uygulamalara imza atmaktadır. Böylece firmanın üretmiş olduğu sağlam şık ve dekoratif anlamda güzelliği taşıyan apartman kapıları ile apartmanlarınız çok daha güzel görünürken arzulamış olduğunuz güvenliğe de kavuşabileceksiniz.

Apartman Kapıları ve Kullanılan Malzeme Kalitesi

Bir apartman kapısının kalitesi kullanılan malzeme ile eşdeğerdir denilebilir. Bu açıdan apartman kapıları, birinci sınıf malzemelerden imal edilmelidir. Apartman kapısının sağlığı için iskelet sisteminde galvaniz sac kullanılmaktadır. Galvaniz saçtan üretilen iskelet kesinlikle deforme olmayarak uzun yıllar kapıyı muhafaza edebilmektedir. Dekoratif anlamda şıklığın sağlanabilmesi için de mutlaka İskelet sisteminin üstüne bir takım ahşap giydirmeler uygulanmalıdır. Apartman kapıları ahşap giydirmeler ile birlikte hem şık hem de suya ve neme karşı dayanıklı ürünler haline gelmektedir. Bu konuda MDF kaplamalar öncelikli tercih edilmektedir. Ayrıca apartman kapılarında kullanılan camlarda da temperli cam özelliği devreye girdiğinden dolayı darbeye ve ısıya karşı büyük bir mukavemet ortaya çıkartılmaktadır.

En Sağlam Bina Giriş Kapısı Türleri

Binaların giriş kapısı kısmında kullanılmakta olan kapılarda sağlamlık ön plana alınmaktadır. Aynı zamanda güvenlik bakımından da son teknoloji ürünler ile donatılmakta olan kapılarda retina okuyucular kamera sistemleri ve daha pek çok alternatif konuşlandırılmaktadır. Apldoor markasının üretmiş olduğu bina giriş kapısı, modelleri birbirinden şık tasarımlarla dekoratif bir ürüne de dönüşmektedir. Bu noktada firma bilgisayarlı üretim yaptığından dolayı öncelikli olarak bir fizibilite çalışması yapılmakta binaya uygun olan kapı belirlendikten sonra girişe tam olarak oturacak şekilde imal edilmektedir. Bu şekilde imal edilmiş olan bina giriş kapıları ile binalar bir taraftan şık bir görünüme kavuşurken diğer taraftan da uzun ömürlü sağlam ve dayanıklı çözümlere ulaşmış olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih