Mono Sağlık Özel Hastanede Vajina Daraltma

Mono Sağlık Özel Hastanede Vajina Daraltma

Mono Sağlık Özel Hastanede Vajina Daraltma
Mono Sağlık Özel Hastanede Vajina Daraltma admin

Kadın hastalıklarının tedavileri sürekli gelişmektedir. Her yeni gelen yeni yıl ile beraber Mono Sağlık da son teknolojik cihazlar ile yapılan ameliyatlar hem kullanımı kolay hem de daha etkili sonuçlar çıkartıyor. Son dönemlerin en çok yapılmakta olan genetik estetik operasyonu da vajina daraltma ameliyatlarıdır. Bu ameliyatı yaptırma gereği duyan bayanlarda psikolojik çöküklük ve kendisine duyulan bir öz güvensizlik söz konusu olmaktadır.

Mono Sağlık hastanesinde yapılan vajina daraltma (vajinoplasti) ameliyatlarını gerektiren nedenler çiftlerin evliklerini ve cinsel hayatlarını da etkilemektedir. Bu nedenler vajinadan yapılan fazla doğumdan oluşan deformasyonlar, idrar kaçırma gibi nedenlerdir. Bu gibi durumlara maruz kalan kadın Mono Sağlık da vajina daraltma ameliyatı olduğu zaman tüm bu sorunlarından kurtulmaktadır. Bu ameliyata giren doktorlar branşlarında uzmanlaşan operatör ve uzman doktorlardır.

Genital Estetiklerden Vajina Beyazlatma

Pek çok kadın genital bölgesinin görüntüsünden hoşlanmamaktadır. Hatta bu nedenden dolayı evli ise cinsel birleşmeden uzaklaşmakta, bekâr ise evlikten kaçmaktadır. Bu durumdan utandığı içinde kimse ile paylaşamadığı gizli sorun olarak hayatında kalmaktadır. Genital bölgenin hoş görüntüde olmayışı kişide fizyolojik ve psikolojik sorunlar doğurmaktadır. Evli olan bayanlarda cinsel isteksizliklerin en baş nedeni vajina kararmasından doğan utanma kaynaklı sorundur.

Mono Sağlık hastanesinde lazer ile vajina beyazlatma işlemi SmartXide² DOT/RF adındaki lazer cihazı ile ortalama 20 dakika gibi bir sürede yapılmaktadır. Lazer ışığı vajinadaki kararma olan bölgeye belirli bir süre gezdirilerek tutulmaktadır. Bu sayede koyu renk oluşumuna sebep melanosit denilen hücrelerin yok olması sağlanmaktadır.

Genital Beyazlatma Sonrası

Mono Sağlık da vajina bölgenize yapılan genital beyazlatma işlemi sonrasında doktorun size verdiği kremleri düzenli kullanılmalıdır. Lazer kaynaklı oluşan şişme ve kızarma işleminin hızı iyileşip beyazlığın net olarak görünmesi için yaklaşık 10 gün kadar bir süre geçmesi gerekmektedir. Bunların haricinde oluşan herhangi bir yan etkisi yoktur. Lazer sonrası hasta günlük yaşantısına rahatlıkla devam edebilir.

Mono Sağlıktan daha detaylı bilgiler almak ve uzman doktorlar ile görüşmek için 0232 440 90 90 - 0544 346 63 36 numaralı sabit ve cep numaralını arayabilirsiniz. Aynı numaralardan randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih