Neymar’dan Özür Geldi

Neymar’dan Özür Geldi

Barcelona’dan Paris Saint Germain takımına rekor bir fiyat ile transfer olan Neymar yeni takımında topu paylaşamaması nedeniyle gündem oldu.

Neymar’dan Özür Geldi
Neymar’dan Özür Geldi admin

Barcelona’dan Paris Saint Germain takımına rekor bir fiyat ile transfer olan Neymar yeni takımında topu paylaşamaması nedeniyle gündem oldu. Lyon karşılaşmasında hem penaltıda hem de serbest vuruşta Cavani ile ben vuracağım tartışmasına giren Neymar bu tavrı konusunda eleştirilmişti. Ayrıca tartışmalar sırasında Dani Alves de Neymar’dan yana tavır takınmıştı.

Özür Yemeği

Neymar ile Cavani arasında geçen bu diyaloglar basın tarafından topik konular arasına girmiş ve üzerinde çok konuşulmuştu. Saha içerisinde başlayan bu tartışmanın soyunma odasında da devam etmesi tartışmayı daha da alevlendirmişti. İşte bu sebeple tartışmayı sona erdirmek isteyen Dani Alves özür yemeği düzenledi. Yemekte söz alan Neymar tüm takımdan özür dilerken konuşmalarını da Thiago Silva futbolculara tercüme etti.

Bu sayede tartışmaya son nokta koyulurken teknik direktör tarafından yapılan açıklamalar da Cavani’yi destekledi. Unai Emery tarafından yapılan açıklamalarda takımın penaltıcısı Cavani’dir denilirken 2.olarak Neymar’ın kullanacağı ifade edildi. Bu sayede tartışmalara son nokta koyulurken özür yemeği ile birlikte de arada esen soğuk rüzgarlar da sona ermiş oldu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih