Şark Köşesi

Şark Köşesi

Şark Köşesi
Şark Köşesi kadir

 

Doğu anlamına gelen şark kelimesi ile yakından ilişkili bir şekilde geliştirilen şark köşesi modelleri günümüzde en modern yerlerde dahi kullanılmaya devam ediliyor. Böylelikle geleneksel ve modern olanın iç içe geçtiği tasarımlarda sizler de özgünlüğünüzü yansıtabilir ve misafirlerinize ayrı bir lezzeti yaşatabilirsiniz.

Ev ve Ofis Tasarımları

Şark köşesi olarak tabir edilen ve genellikle tahta profil üzerine yerleştirilen minderler ile elde edilen köşeli mobilyalar hem evlerinize hem de ofislerinize son derece uygun bir tarzda üretilmektedir. Köşelere yerleştirilmesi nedeniyle şark odası son derece geniş görünmektedir. Ortaya koyulacak dekoratif bir sehpa ile de şıklık daha da katlanacaktır.

Ayrıca şark köşesinde ahşap unsurunu da unutmamak gerekir. Geleneksel ve modern desenler ile bezenen bu mobilyalar ortamın havasını oldukça değiştirmektedir. Bunun yanına bir de duvarlardaki süslemeler ve tabloları da ekleyecek olursak kendinizi bir padişah gibi hissetmeniz için her şey hazır demektir.

Fiyatları

Şark köşesi fiyatları oluşturacağınız odaya bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda odanın büyüklüğü kullanılacak malzemelerin türü gibi hususlar fiyatları belirlemeden son derece etkili olacaktır. Hatta sadece yere minder mi atacaksınız yoksa yerden yüksek ahşap profiller mi kullanacaksınız buna göre de fiyatlar değişiklik arz etmektedir. Dolayısıyla sabit bir rakam belirlemek mümkün değildir. Ancak genel olarak ifade edecek olursak 4-5 bin TL civarında iyi bir şark köşesi oluşturabilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih