Sinan Akçıl bakan olmak istiyor!

Sinan Akçıl bakan olmak istiyor!

Sinan Akçıl, gelecekte sosyal medyanın kazanacağı öneme vurgu yaptı ve politikaya girdiğinde sosyal medya bakanı olmak istediğini söyledi.

Sinan Akçıl bakan olmak istiyor!
Sinan Akçıl bakan olmak istiyor!

Müzik dünyasının altın çocuğu Sinan Akçıl, dünyaca ünlü Romanyalı yorumcu Otilia ve Michael Kuyucu, CRI TÜRK'te bir araya geldi. "Yüzyılın Aşkı" adlı şarkı da Serdar Ortaç ile düet yapan Sinan Akçıl, "Bu proje Serdar Ortaç'ın projesiydi. Çok da güzel oldu. Şarkı için çalıntı diyenler albümün künyesine bakmadan konuşuyor. Biz o şarkıyı satın aldık ve 8 bin Euro verdik" dedi.

'Politikaya girip sosyal medya bakanı olmak istiyorum'

Sinan Akçıl, politika konusunda ise "Belli bir yaştan sonra siyasete girmek ve milletvekili olmak istiyorum. Bu konuda bir hayalim de sosyal medya ile ilgili bir bakanlıkta olmak. Sosyal medya da hem zararlı hem de yararlı olaylar oluyor. Bunun için bu konuya el atılması gerektiğini düşünüyorum. Ben politikaya girince sosyal medya bakanlığının kurulmasını isterim ve sosyal medya bakanı olmak isterim" diyerek, gelecek sosyal medyanın kazanacağı öneme vurgu yaptı ve gelecekte politikaya girdiğinde sosyal medya bakanı olmak istediğini söyledi.

Sinan Akçıl, son zamanlarda özel hayatı ile ilgili Mustafa Ceceli'ye özellikle sosyal medya da yapılan eleştiri ve saldırılara yönelik olarak "inşallah mahcup olacaklar" yorumunda bulundu. Akçıl, "Sosyal medyada bana yönelik çok negatif şeylerle karşılaşmıyorum ama çok üzülen arkadaşlarım var bu konuda. Sosyal medyada özellikle son zamanlarda Mustafa Ceceli'ye de çok yükleniyorlar. İnsanın kendi hayat tercihlerinden dolayı, sosyal medya yorumlarını kapatacak hale getirilmemesi lazım. Birkaç ay sonra bu konular süt liman olduğunda bu yorumları yapanlar, konserlerinde onu alkışlarken inşallah mahcup olurlar" dedi.

Sinan Akçıl bakan olmak istiyor! haberleri Sinan Akçıl bakan olmak istiyor! oku
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih