Slim Fit - Meme Estetiği Hakkında Merak Edilen

Slim Fit - Meme Estetiği Hakkında Merak Edilen

Memeler üzerinde yapılan estetik operasyonlar çağımızda oldukça ilgi gören bir cerrahi işlemdir.

Slim Fit - Meme Estetiği Hakkında Merak Edilen
Slim Fit - Meme Estetiği Hakkında Merak Edilen seobaz

 Memeler üzerinde yapılan estetik operasyonlar çağımızda oldukça ilgi gören bir cerrahi işlemdir. Gerek kadın sağlığı açısından gerekse de görsel görünüş açınızdan meme estetiği ameliyatları çok fazla tercih edilmektedir. Meme estetiği işlemlerinde meme küçültme, meme dikleştirme, meme büyütme vs. gibi birçok seçenekleri bulunmaktadır. Memelerinizi küçültme ameliyatları genel anlamda sağlık açısından tercih edilen bir sistemdir.

Meme Küçültmenin Avantajları

Büyük memeler sırt ağrılarına ve kambur duruşa sebep olabilmektedir. Meme küçültme sonrasında özellikle de kambur duruşun belirgin bir şekilde azalması gözlenmektedir. Buna ek olarak memelerin büyüklüğü sarkmalara sebep olmaktadır, büyük memelere sahip olan kadınlarda ayrıca göğüs altındaki bölgede kaşıntıya veya mantar rahatsızlığı da görülmektedir. Vücut boyutlarından daha büyük hacimli olan göğüsler görsel güzelliğiniz açısından kötü bir görüntü göstermektedir. Büyük memelere sahip bayanlarda omuzlarından sutyen bantlarının çok fazlasıyla baskısı ve de ağırlığı, ortopedik anlamda omurlara baskı uygulayıp eğdiğinden şiddetli sırt, omuz, boyun ve ya bel ağrılarına neden olduğu gözlenmektedir.

Meme Küçültmenin Yan Etkisi var Mı?

Her estetik operasyonunda olduğu gibi meme küçültme ameliyatında da bazı riskler bulunmaktadır bunlar arasında his kaybı, süt kanallarının zarar görmesi, istenilen boyutlarda küçülmemesi en sık rastlanan şikayetler arasındadır. His kaybı yaşanması meme küçültme ameliyatlarında hiçbir şekilde istenmeyen bir olaydır. Yeni teknikler ile meme başı kompleksi ve de onun altındaki hücrelerin göğüs kafesiyle ilişkisi hiçbir şekilde bozulmadan korunabilmektedir. Bu sistemlerde kalıcı bir şekilde his kaybı yaşanmaz. Lakin bazı durumlarda bazen oldukça uzun bir süreç alan his azalmaları, artmaları olabilmektedir. Erojen duyular sonucunda modern teknikler ile korunabilmektedir. Kaynak : https://www.slimfit.com.tr/meme-estetigi/meme-kucultme-estetigi/ Meme küçültme işlemi kadar meme büyütme oldukça tercih edilen estetik operasyonlar arasındadır, daha çok dış görünümüne önem veren kadınların yaptırdığı meme büyütme estetiği ülkemizde en çok yaptırılan işlemdir.

Göğüs Büyütme Operasyonlarında Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu etmek en genel anlamıyla, meme bölgesinin çok daha diri ve dolgun bir görünüm yaratmak için, yağların lokal veya bölgesel anlamda vücudunuza enjekte edilmesiyle gerçekleşir. Sadece estetik anlamda çok daha büyük memelere sahip olmak amacıyla değil, aynı anda meme kanseri vs. gibi hastalıklar sebebiyle memelerinizin bir kısmını aldırma mecburiyetinde kalmış kadınlar için rekonstrüksiyonu daha hızlı bir hale getirmek içinde tercih edilir. Özellikle de bahsetmiş olduğumuz hastalık sebebiyle göğüslerinizin bir kısmını aldırma mecburiyetinde kalmış kadınlar ağırlıklı olarak, yağ enjeksiyonu sırasında kök hücre enjeksiyonu içermekte olan teknikler de kullanılmakta. Uygulanma konseptine bağlı kalınarak çok sayıda teknikler bulunmaktadır ve de hastalar adına oldukça farklı uygulamalar bu esnada görülmektedir. Bir diğer en çok tercih edilen yöntem ise meme protezidir, FDA onaylı olan meme protezleri oldukça dayanıklıdır ve sağlıklıdır. Yağ ekimi olarak da bilinmekte olan yağ enjeksiyonu metoduyla, kadınların göğüs bölgesindeki yapıya belirli bir oranda yağ enjekte edilerek gerçekleştirilmektedir. Toplamda bir seansta en fazla ortalama ile 300 cc’lik büyüme gerçekleştirilebilir. Genel anlamda bu miktar, çok daha büyük göğüslere sahip olmak isteyen çok sayıda kişi için yeterli bir miktar konumundadır, kadınların çoğu için bir seansta enjekte edilebilecek yağla istedikleri ölçüye ulaşabildiği gözlenmektedir. Fakat çok daha ciddi bir büyüme amaçlanıyor ise seans sayısı 2 – 3 e kadar çıkabilmektedir. Müdahale sonrasında ki süreçte, meme büyütme şeklinin etkin bir olarak kalabilmesi ve de oldukça yüksek bir başarı ortalaması için bir süre beklenilmelidir. Vücut özelliklerine bağlı olarak ilerleyen süreçlerde büyümenin etkisi biraz azalabilse de, eski haline dönmesi kesinlikle beklenmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih