Tayt nasıl kombinlenir?

Tayt nasıl kombinlenir?

Tayt kombinlemesi zor olan kıyafet türlerinden bir tanesidir. Son yılların modası olan taytlar kumaş türüne göre farklı kombinlenmektedir. Örneğin deri taytları daha klasik kıyafetlerinin altına giymeniz gerekmektedir.

Tayt nasıl kombinlenir?
Tayt nasıl kombinlenir? rkthurry

Spor bir üst ile deri tayt hiçbir zaman uyum sağlamaz. Bununla birlikte ince kumaş taytların da salaş kazakların altına giyilmesi ve spor ayakkabı ile kombin yapılması en doğru olandır. Fakat tüm bunlardan önce dikkat edilmesi gereken bir durum tayt giymek için uygun vücut tipine sahip olup olmadığınızdır. Eğer bacaklarınız kalın ise bu ürünü kullanmak pek hoş görüntülere yol açmayacaktır. Doğru şekilde kombinleseniz dahi şık görüntü oluşturmanız zordur.

Kaynak : http://www.modapanosu.com/

Giyilmemesi Gereken Tayt Çeşitleri

Bir dönem moda olan zebra ve leopar desenli taytlar toplum tarafından birçok tepki alsa da tutkunlar halen vazgeçemeyip giymektedir. Fakat bu çeşitler hiç güzel bir görüntüye sahip olmamakla birlikte kombin yapılma ihtimali olmayan türlerdendir.  Bu nedenle tavsiyemize kulak verip giymemeniz ve dolabınızdan yok etmeniz sizin ve toplumun göz sağlığı için en uygun olanıdır. Bir dönem erkeklerde ateşli şort modasına verilen tepki ile leopar desenli taytlara verilen tepki neredeyse eş değerdir. Kadınların şık görünmek uğruna yaptıkları davranışlar bazen ters etki yaratabilir.

Kadınsal incelikler : http://www.modapanosu.com/k/kadin/

Tayt İçin En Uygun Giyim Stili

Bence tayt spor giyim tarzına uygun olarak arada bir tercih edilmesi gereken alt giyim ürünüdür. Genellikle şişme mont ya da yeleklerle hafif kalın ve eşofman görünümündeki taytlar kombin yapıldığında ortaya günlük hoş bir görüntü çıkmaktadır. Bu tür kombinler genellikle alışveriş ya da spor yürüyüşleri için uygundur. Bir buluşmaya ya da eğlenmeye giderken tayt girmek şıklığınızı hafife alacak bir davranıştır. Bu nedenle deri ve pantolon görünümlü olan türlerini pek tercih etmemenizi öneririz. Spor ayakkabı dışındaki herhangi bir ayakkabı tayt ile hoş görümüm sergilememektedir.

Sağlık da önemlidir : http://www.modapanosu.com/k/saglik/

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih