Terlik bile fırlattılar üzerimize

Terlik bile fırlattılar üzerimize

Hollandalı oyuncu Ryan Babel, Beşiktaş Dergisi'ne verdiği röportajda dikkat çeken ifadeler kullandı.

Terlik bile fırlattılar üzerimize
Terlik bile fırlattılar üzerimize emrah

Hollandalı oyuncu Ryan Babel, Beşiktaş Dergisi'ne verdiği röportajda dikkat çeken ifadeler kullandı. "Hayvan değiliz saygı bekliyoruz" Bir dönem Birleşik Arap Emirlikleri takımlarından Al Ain forması giyen yıldız oyuncu taraftarlarla ilgili şunları söyledi: Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki serüvenim ilginçti.

 

Taraftarın bize tepkisi inanılmazdı. Üzerimize terlik bile attılar, hatta biri benim omzuma geldi, ben de geri fırlattım. Belki profesyonelce değildi ama neticede biz de insanız, hayvan değiliz, saygı bekliyoruz. Nasıl bir futbolcuya tükürme, ayakkabı fırlatma, saldırma hakkını kendilerinde bulabiliyorlar ki? Beşiktaş'ın taraftarı da çok duygusal ve maçlarda üzerimize onlar da müthiş bir baskı kuruyorlar. Ancak nerede duracaklarını çok iyi biliyorlar ve asla bize bir saygısızlık yapmadılar. "Beşiktaş taraftarı Liverpool taraftarına benziyor" Futbolculuğun zor bir meslek olduğuna değinen Hollandalı oyuncu, Beşiktaş taraftarını Liverpool taraftarına benzettiğini söyleyerek şunları ekledi: Dışarıdan bakıldığında çok renkli hayatlar gibi gözükse de futbolculuk mesleği aslında çok meşakkatli bir iştir.

 

Futbolcu olmak hakikaten kolay değildir, Beşiktaş olarak bazen haftada iki maç oynadığımız oluyor. Bununla birlikte aynı zamanda çok sıkı antrenmanlar da yapıyoruz. Beşiktaş taraftarını aslında Liverpool taraftarına benzetiyorum; onlar da iyi günde kötü günde takımlarını yalnız bırakmıyorlar. Buna devam etmelerini umut ediyorum. Çünkü en az yüzde yirmi itici bir kuvvet verir taraftar desteği.

YENİ ŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih