Üstün Kalite Tarım Makinaları

Üstün Kalite Tarım Makinaları

Telli tarım olarak 1957 yılından beri tarım sektöründe çalışarak bahçe, inşaat, sulama, hırdavat malzemeleri ve makina ile yedek parçalarının servisi ve temini hizmeti vermekteyiz.

Üstün Kalite Tarım Makinaları
Üstün Kalite Tarım Makinaları seobaz

Ne İş Yapıyoruz?

 

            Telli tarım olarak 1957 yılından beri tarım sektöründe çalışarak bahçe, inşaat, sulama, hırdavat malzemeleri ve makina ile yedek parçalarının servisi ve temini hizmeti vermekteyiz. Sitemiz üzerinden motosiklet satışı yapılmakta, süt sağım makinaları satışı, motorlu tırpanlar, motorlu testere, çayır biçme makinaları, bahçe traktörleri ve aparatları satılmaktadır.

 

 Hizmetlerimiz

 

            Tarım işlerinizde ihtiyaç duyacağınız çapa makinaları, budama makasları, toprak burgu makineleri, yem kırma ve ezme karma makineleri, zeytin hasat makineleri istenen özellik ve modele göre temin edilmekte ve satılmaktadır. İlaçlama makinaları, sulama malzemeleri, hırdavat ve nalburiye ürünleri, kompresör, taslama ve zımpara, akülü sarj aletleri satılmaktadır. Süt sağma makinaları, gıda makina ve ekipmanları, hidrofor ve pompalar, zirai mücadele ilaçları, gübre ve tohumlar istediğiniz özelliklere göre temin edilmekte ve satılmaktadır. Sitemizde aynı zamanda pet shop kedi ve köpek bölümü bulunmaktadır. Kullanmakta olduğunuz ürünlerin yedek parça ve servis hizmeti de verilmektedir.

 

            www.tellitarim.com internet sitemiz üzerinden tarım, bahçe ve inşaat gibi sektörlerde ihtiyacınız olan ürünü arayabilir fiyat ve özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 https://www.tellitarim.com.tr/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih