Web Destek Sistemleri

Web Destek Sistemleri

İnternet alışveriş siteleri, e- ticaret sistemleri, oyun ve eğlence web siteleri, kurumsal şirketler, özel ve resmi web siteleri gibi hemen her sektörde faaliyet gösteriyor, kaliteli yazılım ve programlarımızla canlı destek sistemi kuruyoruz.

Web Destek Sistemleri
Web Destek Sistemleri seobaz

            İnternet alışveriş siteleri, e- ticaret sistemleri, oyun ve eğlence web siteleri, kurumsal şirketler, özel ve resmi web siteleri gibi hemen her sektörde faaliyet gösteriyor, kaliteli yazılım ve programlarımızla canlı destek sistemi kuruyoruz. Müşteri ve kullanıcılarınızla doğrudan ve en hızlı biçimde iletişim kurabilmeniz için Suppsay canlı destek sistemlerini geliştirdik.

 

 Canlı Destek Hattı Nedir?

 

            Kurumsal web sayfaları ve web üzerinden hizmet sunan tüm firma ve kuruluşların, müşterileri ve hizmet sundukları kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış, canlı yardım ve iletişim metodudur. Kullanıcılar online olarak ve canlı temsilcilerle görüşerek iletişim sağlayabilmektedirler. Sistemlerimizde tüm web programlarıyla uyumlu yazılımlar üreterek, işinizi sorunsuz şekilde halletmenizi sağlıyoruz.

 

 Suppsay Uygulamaları nelerdir?

 

            Suppsay whatsapp canlı destek sistemleri başta olmak üzere, Skype canlı destek, Telegram, Facebook, Twitter ve Web Widget uygulamaları ile uyumlu yazılımlar üretmektedir. Programlarımız en güncel ve son teknolojiler baz alınarak oluşturulmakta, en hızlı sürede iletişim kurmanız sağlanmaktadır. Kolay kullanılabilen yazılım tasarımları sayesinde, dilediğiniz şekilde programları ayarlayabilir, listeleme, gelişmiş ayarlarla raporlama ve müşteri kaydetme fonksiyonları ile kolaylık sağlayabilirsiniz.

 https://suppsay.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih