Windows 10 En Yeni Güncellemesi

Windows 10 En Yeni Güncellemesi

Ünlü bilişim firması Microsoft bugüne kadar, yıl içinde belirli aralıklarla yaptığı Windows 10 güncellemelerinin yanında, bu kez işletim sisteminin bütününde yapacağı köklü değişiklikleri Creators Update olarak adlandırdığı güncellemelerde bekletiyordu.

Windows 10 En Yeni Güncellemesi
Windows 10 En Yeni Güncellemesi admin

Ünlü bilişim firması  Microsoft bugüne kadar, yıl içinde belirli aralıklarla yaptığı Windows 10 güncellemelerinin yanında, bu kez işletim sisteminin bütününde yapacağı köklü değişiklikleri Creators Update olarak adlandırdığı güncellemelerde bekletiyordu. Bundan dolayı Windows kullanıcılarının merakla beklediği geliştirici güncellemelerinin en sonuncusunun çıkacağı tarih, Berlin'de düzenlenen 2017 IFA fuarında tüm kullanıcılarına duyuruldu ve güncellemenin 17 Ekim tarihinde yapılacağı belirtildi.

Windows 10 Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

En beğendiğiniz internet sitelerini artık görev çubuğuna sabitleyip, en yeni gelişmeleri buradan canlı bir şekilde takip edebileceksiniz. Favori siteleriniz artık bir tıklama mesafede olacak. Yeni güncelleme ile birlikte Cortana sanal asistanı, artık daha akıllı ve işlevsel hale geldi. Güncellemenin getirdiği en büyük farklılık  ise kendi el yazınız ile yazdığınız bir yazıyı otomatik olarak algılayacak olan Windows 10, bu kelimeleri rahatlıkla ve hatasız olarak  ekrandaki metine de kolaylıkla dökebilecek. El yazınızı otomatik olarak anlayacak olan Microsoft, el yazısı paneline seri bir şekilde emoji ekleme yapmanızı da sağlayacaktır. Ayrıca bu özelliği web sitelerinde dolaşma yaparken de kullanabileceksiniz. Yeni paylaşma özelliği sayesinde kopyaladığınız her şeyi pratik bir şekilde farklı yerlerde paylaşabileceksiniz. Microsoft Edge içinde yeniliklere giden firma, yeni sekmeler için animasyonlar entegre edildi. Tüm bunları Windows 10 Güncellemesi ile Gelen Yenilikler arasında en göze batanları olarak sayabiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih