Yolda Tam Destek

Yolda Tam Destek

Oto yardım hizmetleri veren firmamız ihtiyacınız olduğu her an ve her yerde size kısa süre içinde sağladığı hizmetler ile hem sağlığınızı hem de mal güvenliğinizi korumaya yardımcı ve destek olmaktadır.

Yolda Tam Destek
Yolda Tam Destek seobaz

            Oto yardım hizmetleri veren firmamız ihtiyacınız olduğu her an ve her yerde size kısa süre içinde sağladığı hizmetler ile hem sağlığınızı hem de mal güvenliğinizi korumaya yardımcı ve destek olmaktadır. Yol güvenliği hizmetlerimizden birisi de kaza ya da benzeri bir durumdan dolayı yolda kalan araçlarınızın oto çekici yardımı ile çekilmesi ve trafikten uzak bir bölgeye götürülmesidir.

 

 Oto Çekme Hizmeti

 

            Oto çekici hem oto kurtarma amacı ile hem de yasal olarak park yasağı ya da bekleme yasağı olan yerlerdeki araçların çekinerek güvenli bekleme yerlerine alınması için kullanılan bir servistir. Yanlış parktan dolayı araçların çekilmesi hizmeti yalnızca resmi kurumlara verilirken zincirleme kaza ya da benzeri yolda kalma durumlarında araç ile hareket etmek tehlikeli ise araç çekici servisimiz ile yolculuğa çıkılması önerilmektedir.

 

 Araç Kurtarma ve Kar Zinciri

 

            Aşırı kar yağışı ve buzlanmanın olduğu durumlarda yolda kalan araçlarınız için acil şekilde devreye giren araç kurtarma hizmetimiz sizlerin güvenlik önlemleri ile yolculuk yapması için kar lastiği ve zincir takılması gibi hizmetler de vermektedir.

 http://www.otoyolyardimi.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih