Yurtdışı Uçak Kargo Hizmetleri

Yurtdışı Uçak Kargo Hizmetleri

Yurtdışına hava kargo hizmeti bir ülkeden başka bir ülkeye gönderilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan havayolu hizmetlerinin tamamını kapsar.

Yurtdışı Uçak Kargo Hizmetleri
Yurtdışı Uçak Kargo Hizmetleri admin

Yurtdışına hava kargo hizmeti bir ülkeden başka bir ülkeye gönderilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan havayolu hizmetlerinin tamamını kapsar. Hava kargo yük ve eşya taşımacılığı özel bir taşımacılık türüdür ve bu nedenle de farklı bir uzmanlık ve deneyim gerektirmektedir.

Firma olarak dünyanın pek çok ülkesinden satın aldığınız ya da sattığınız ürünleri kargo uçağı ile temin etmek istediğiniz de Plures Air sizin yanınızda olmaktadır. Seçkin misyon ve vizyonu ile nitelikli taşımacılığın kapılarını açtığını da sizlere hatırlatmalıyız. Uluslararası kargo taşımacılığı denildiğinde sahip olduğu uçak filosu ve daimi yenilediği hizmet değerleri ile artık beklentileri tam manası ile Plures Air gidermektedir. Başka bir tercihe gerek kalmadan kusursuz sonuçlara ulaşmaya dair açılan kapı olma sorumluluğunu başarıyla taşımaktadır.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Plures Air, başta kargo firmaları olmak üzere tüm uluslararası taşımacılık gereken iş sektörleri için kargo uçak kiralama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.. % 100 güvende ve zamanında teslim gibi ayrıcalıklar ile memnun kalacağınız ürün transfer sürecini yalnızca Plures Air ile yalayabilir ve doğru karar verdiğinizi keşfedebilirsiniz.

IATA Üyesi Uçak Kargo

Taşıdığımız Ürün İçerikleri Nelerdir?

Üstelik ürün sınıflandırılması noktasında herhangi bir sınır olmadığını da görebilirsiniz. Sadece bir evrak niteliğinde olan eşyalardan, paket, koli ve hacim kaplayan büyük yüklere dair her ürün gönderimini en elit anlayışla yapabilirsiniz. Firmanın uygulamış olduğu fiyat politikası ise tüm yıl boyunca siz müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Biz Neden Farklıyız

Zamanında teslim alma ve adresine teslim etme gibi sorularda en net yanıtları vermeyi sürdürüyor. Türkiye geneli ve dünyanın pek çok noktasına ulaşan hizmet noktaları da tercih edilmemizde önemli bir rol oynuyor. Dolayısı ile sizlerde her an kusursuz bir yurtdışı uçak kargo desteği almayı başarıyorsunuz. Herhangi bir sorun yaşamadan ulaştırmaya dair Plures Air 365 gün boyunca hizmetinizde. Bunun için iletişim kurmak yeterli oluyor. Sizin taleplerinize kısa sürede yanıt vermek ve bunu en elit ilkeler ile yapmak asla zor olmuyor.

Yurt Dışı Hava Kargo Fiyatlarımız

Yurtdışı kargo fiyatları; seçim yapılacak teslimat türüne, kargo gönderinizin uçak kargo ve kurye seçeneklerine, gönderilerinizin desi/ağırlığı ve gönderilecek ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak için merkez ofisimizle iletişime geçebilir, talep formlarımızı kullanarak Plures Air'den fiyat alabilirsiniz.

degerli-kargo-tasimaciligi

 

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32 
F// +90 212 465 83 36
http://www.ucak-kargo.com/yurtdisi-ucak-kargo.html

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih