Yurtdışında Vizesiz Kayak İçin: Bukovel

Yurtdışında Vizesiz Kayak İçin: Bukovel

Yurtdışında Vizesiz Kayak İçin: Bukovel
Yurtdışında Vizesiz Kayak İçin: Bukovel hrnajans

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da kış turu yapabileceğiniz birçok seçenek bulunuyor. Özellikle sadece kimliğinizle gidebileceğiniz bu vizesiz kayak yerleri, bir hafta sonu kaçamağı için bile hayatınızı renklendirebilir. Son yıllarda çok popüler olan Bukovel, kayak tatili yapmak isteyenlerin yeni gözdesi olarak görülüyor. Geniş pistleri, ekonomik fiyatları ve sıcakkanlı insanlarıyla Bukovel hakkında bilmeniz gereken her detayı araştırdık. Keyifli bir Ukrayna turu da yapacağınız 2017 ve 2018 kış tatili için şimdiden Bukovel rehberimize göz atıp planlarınızı yapmanızda fayda var.

 

Peki Bukovel Hakkında Ne Biliyoruz?

 

Ukrayna'nın ilk kayak merkezi olarak tarihe geçen Bukovel, bununla birlikte ülkede görebileceğiniz en büyük kayak pisti olan yerdir. Avrupa standartlarında kayak keyfi yapabileceğiniz Bukovel bölgesinde tam 61 adet kaymak için pist bulabilirsiniz. 4 km ile 600 m arası değişen kayak pistlerinin uzunluğu Bukovel'de kayak tatili yapmaya karar verenlere özel, her seviyede kayakçının da gönlünü ferah tutmasını sağlıyor. Daha önce hiç kaymamış ya da pistlere çıkmamış birisi bile Bukovel’de güvenle ve keyifle kayak yapmanın tadına varabilir.

 

Seçenekler Her Bütçeye Uygun

 

Bukovel’de yapacağınız kayak tatili sırasında siz de göreceksiniz ki, burada hemen her bütçeye uyan bir konaklama seçeneği bulunuyor. Aralık ayı döneminde başlayıp Mart aylarına kadar katılım gösterebileceğiniz kayak sezonu döneminde Bukovel tatili ile doğanın kucağında huzur dolu bir kış keyfi yaşayabilirsiniz. Üstelik vize ile uğraşmanıza, günlerce belge toplamanıza ve beklemenize gerek olmadan yalnızca kimliğinizle, yurt içinde seyahat ediyormuş gibi kolayca gidebilirsiniz.

 

En Gelişmiş Kayak Pistleri Burada

 

Karpat Dağları eteklerinde bulunan Bukovel Kayak Merkezi, bölgede hizmet veren kayak merkezleri içinde en gelişmiş olanı olarak biliniyor. 980 ile 1372 metre yüksekliğinde olan bu kayak bölgesi, 14 mekanik tesisi içinde barındırıyor. Sadece gündüz değil, akşam saatlerinde ve gece de kayak yapma imkanı sunan Bukovel Kayak pistleri çevresinde bulunan dağlar, rüzgarı engellediği için gönül rahatlığıyla günün her saati kayabiliyorsunuz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih