Yürüteç

Yürüteç

Bebeklerin ilk adımlarını atmasında en büyük yardımcıları yürüteç olmaktadır.

Yürüteç
Yürüteç intendajans

Bebeklerin ilk adımlarını atmasında en büyük yardımcıları yürüteç olmaktadır. Dört teker üzerine kurulu oturaklı bir sistem olan yürüteçte bebeğiniz kendisini daha güvende hissedecektir. Yürüteçlerin yüksekliğini bebeğinize göre ayarlamanız mümkündür. Bu sayede ayakları yere değen bebeğiniz dilediği gibi gezebilecektir. Evde kendisi dolaşacağı için size olan zahmeti azalacağı gibi yürümeye de çok daha kolay alışacaktır. Bebeğinizi yürüteçten indirdiğiniz zaman aynı hareketleri tekrar edeceği için kolayca yürüyecektir.

Kaliteli Yürüteçler

Yürüteç bebekler için aynı zamanda bir oyun alanıdır. Meraklı dönemde olan bebeğiniz yürüteçteki oyuncakları ağzına almak isteyecek ve hatta kenarlarını ısırarak dişlerini kaşımak isteyecektir. İşte bu ihtimalleri nazara alarak yürüteç modellerinde bebeğinizin sağlığına tamamen zararsız, güvenli malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede her an gözünüzün bebeğinizin üzerinde olmasına gerek kalmayacaktır. Yürütece koyduğunuz bebeğiniz güven içinde oynayacak ve yürüme provaları yapacaktır.

Yürüteç modelleri genellikle kız ve erkek çocukları için tasarlanmaktadır. Siz de bebeğiniz için en güzel modelleri sipariş edebilirsiniz. Yürüteç modellerini incelemek için www.welcomebaby.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
27 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları Oku Astroloji Yorumları
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih
ÖSYM Ek Yerleştirme Nasıl Yapılır? İşte Son Tarih