30 Kasım 2016

Yunus Ünlü

3 Adam Konukları ve Eğlenceli Skeçleri Yeni Bölümüyle TV8’de

30/11/2016 - 18:14

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulan 3 Adam, yeni bölümünde de izleyicileri keyifli bir program bekliyor. Sürpriz konukları ve birbirinden komik skeçleri ile izleyenleri kahkaha tufanı bekliyor.
3 Adam Konukları ve Eğlenceli Skeçleri Yeni Bölümüyle TV8’de

Tv8’in sevilen programlarından olan 3 Adam, yeni bir eğlence serisi ile geliyor. Birbirinden ilginç konukları ile ekrana gelecek olan programdaki skeçler de komedinin dozunu artıracak. Son haftalarda seyircileri ile erken saatlerde buluşan programın konukları arasında Hakan Altun da yer alacak.

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulan 3 Adam, yeni bölümünde eğlenceli anlara kapı aralıyor. Yeni formatı ile ekranlara renk getiren programda Fazla Gurur Kalbe Vurur, Günümüz Ozanları, Tarihin Tozlu Sayfaları seyircileri ile buluşmaya devam edecek.

BU HAFTANIN KONUKLARI

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile programa renk katacak olan isimler belli oldu. Programa konuk olacak ilk isim, Hakan Altun sevilen aşk şarkılarını ekranlara taşıyacak diye bekleniyor. 3 Adam’ın diğer konukları ise 2 Aralık itibariyle sinemaseverlerin beğenisine sunulacak olan “Görümce” filminin başrol oyuncuları Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece.

SKEÇ YAZARLARINA FIRSAT!

Yeni sezonda skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyen genç yeteneklere bir fırsat veren 3 Adam, kariyerinize katkı yapabilir. Skeç konusunda başarılı olan isim kendilerini ispatlama şansına sahiptir.

3 ADAM PROGRAMINDA SAHNE ALMAK İÇİN BAŞVURUN!
Sevilen program 3 Adam’da sahne almak ve için başvuru yapabilirsiniz. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile birlikte programda yer almak için tv8basvuru.com adresinden mürecaat edebilirsiniz.

tv8basvuru.com/basvuru/3-adam-sahne/1 adresindeki formu doldurarak ekranlarda yaşanan eğlenceli saatlere eşlik edebilirsiniz. Ayrıca, 3 Adam ile ilgili detayları www.tv8.com.tr/3-adam adresinden takip edebilirsiniz.Yorum Yap