23 Kasım 2016

M. Negiz

3 Adam Yeni Bölüm Konukları Hadise, Derya Uluğ ve Çok Daha Fazlası TV8’de

23/11/2016 - 18:31

3 Adam konukları yine bomba gibi geliyor. 3 Adam TV8 ekranlarına yine dopdolu geliyor. TV8’in sevilen programı 3 Adam bu hafta Hadise, Derya Uluğ, Çakallarlar Dans 4 filminin oyuncularından Şevket Çoruh ve İlker Ayrık ile seyircilere keyifli saatler geçirmeye devam ediyor.
3 Adam Yeni Bölüm Konukları Hadise, Derya Uluğ ve Çok Daha Fazlası TV8’de

TV8 ekranlarının sevilen programlarından 3 Adam, yeni bölümü ile dopdolu geliyor. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın birlikte hazırlayıp sundukları program değerli isimleri konuk edecek. Sürpriz skeçler ve komedi ile dopdolu gelen yeni bölüm izleyicilere kahkaha tufanı yaşatacak.

23 Kasım Çarşamba günü TV8 ekranlarına gelecek olan 3 Adam’ın merakla beklenen konuklarının isimleri belli oldu. TV8 ekranlarında 3 Adam yeni bölümünde Hadise ve Derya Uluğ konuk olacak.

Ayrıca, Çakallarla Dans 4 filminin oyuncularından Şevket Çoruh ile İlker Ayrık da 3 Adam programına renk katacak.

Yeni sezon müjdesini Acun Ilıcalı’nın verdiği 3 Adam, skeç yazarları, yazdıkları skeçleri oynamak isteyenler ve stand-up yapmak isteyenlere ekrana çıkmak için fırsat vermektedir. Her hafta TV8 ekranlarında yer alacak olan 3 Adam, konukları ile birlikte seyircilerine kahkahalı anlar yaşatacak.Yorum Yap