3 Mayıs 2016

Kadir Çalışkan

Acı Haberi Eve Dönünce Aldı!

03/05/2016 - 13:41

Acı Haberi Eve Dönünce Aldı!

Ünlü eski manken Tuğba Özay, geçtiğimiz hafta elendiği Survivor 2016 yarışmasında yer aldığı sırada çok sevdiği köpeği vefat etmiş. Survivor 2016 yarışmasından elenerek Türkiye’ye dönmeden önce, kötü haberi yarışma adasında alan Özay, henüz yavruyken aldığı ve yıllardır yanından ayırmadığı köpeğinin vefatından sonra duygularını paylaştı. Köpeğinin vefat ettiğini kişisel sosyal medya hesabından duyurarak, yaşadığı derin acıyı takipçileriyle paylaşan güzel manken, duygu dolu ifadelerle hislerini yazıya döktü.

Tuğba Özay sosyal medya hesabından yazdığı yazıya, “Canım oğlum seninle aramızda öylesine büyük bir bağ vardı ki…” diyerek başladı. Yaşadığı duyguları ve acıyı herkesin anlamasını beklemediğini ifade eden Özay, 13 günlükken Sivas’ın Kangal ilçesinden aldığı köpeğinin kendisiyle ilk teması, ilk tanışmasını ve yavru olduğu dönemde neler yaşadıklarını anlattı. 13 yıldır birlikte yaşadığı köpeğinin anne ve babasıyla da bir bütün olduğunu ve nasıl ailenin bir parçası haline geldiğini yazıya dökmeye çalışan güzel manken, yazdıklarıyla takipçilerini duygulandırdı. Köpeğinin çeşitli dönemlerine ait fotoğraflarından oluşan bir kolaj da paylaşan Özay’ın, köpeğine sürekli oğlum diye hitap etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Köpeği Zeus’a asla köpek olarak seslenilmediği ve sadece ismiyle hitap edildiğini belirten Özay, köpeğinin tüm dostlarından ve en yakınındaki insanlardan daha çok güvendiğini ve kendisine daha çok dost olduğunu belirtti. 24 Şubat tarihinde vefat eden köpeğinin ölüm haberi, Özay’ın yarışmada etkilenmemesi için kendisine söylenmediğini belirten ünlü manken, bu tarihin aynı zamanda babaannesinin de vefat ettiği gün olduğunu belirtti. Ünlü manken Tuba Özay yazısını, “Seni çok sevdim .. Çok seviyorum… Hep seveceğim… Elbet bir gün seninle de buluşacağız… Tüm kaybettiğim sevdiklerimle olacağı gibi… Hoşçakal bebeğim Zeus” sözleriyle noktaladı.Yorum Yap