25 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Adana Demirspor Göztepe Maçı Hangi Kanalda? 1. Lig’de Kritik Maç

25/11/2016 - 17:49

Adana Demirspor Göztepe maçı için nefesler tutuldu. 1. Lig'de haftanın en önemli mücadeleleri arasında yer alan Adana Demirspor Göztepe maçı hangi kanalda diye merak eden futbol severlere üzücü haber geldi. Zorlu mücadelede tv yayını olmayacak.
Adana Demirspor Göztepe Maçı Hangi Kanalda? 1. Lig’de Kritik Maç

Adana Demispor Göztepe mücadelesi için nefesler tutuldu. TRT, futbol severlere kötü haber verdi. Bu akşam oynanacak zorlu Adana Demirspor Göztepe mücadelesinde televizyon yayını olmayacak.

Göztepe bu yıl oldukça iyi bir performans sergiliyor. İzmir ekibi, 11 hafta sonunda sadece 1 kez kaybetti. Ligde topladığı 22 puanla 3. sırada yer alan Göztepe, zorlu Adana Demirspor deplasmanından da puanla dönerek çıkışını sürdürmek istiyor. Adana Demirspor ise son 3 haftada galip gelemedi ve üst sıralardan uzaklaştı. 11 maçta topladığı 12 puanla 11. sırada yer alan Adana Demirspor, bu hafta sahasında oynayacağı Göztepe maçını kazanarak çıkışa geçmek istiyor.

Adana Demirspor Göztepe Maçı Hangi Kanalda

Haftanın önemli mücadeleleri arasında yer alan Adana Demirspor Göztepe maçının herhangi bir kanada yayınlanmayacak olması futbol severleri üzdü. Zorlu mücadeleyi yayınlayan herhangi bir yerel kanal olursa maç esnasında sizlerle paylaşacağız.Yorum Yap