28 Kasım 2016

M. Negiz

Adı Efsane Ne Zaman Başlayacak? Erdal Beşikçioğlu Ekranlara Geri Dönüyor

28/11/2016 - 20:52

Beyaz Gölge, Erdal Beşikçioğlu ile birlikte ekranlara uyarlanıyor. Dizi severlerin beğenisine sunulacak olan yapım “Adı Efsane” adıyla Aralık ayında yayınlanacak. Binlerce hayranı olan Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç ve 46 dizilerinin ardından Adı Efsane ile ekranlara bomba gibi bir dönüş yapacak. Gelen bu haberle birlikte Behzat Ç İmamların Öcü'de rafa kalkmış oldu.
Adı Efsane Ne Zaman Başlayacak? Erdal Beşikçioğlu Ekranlara Geri Dönüyor

Beyaz Gölge, ülkemizde ikinci kez uyarlanıyor. Önceden Koçum Benim ismiyle uyarlanan Amerikan dizisi, bu defa Adı Efsane ismiyle ekranlara konuk olacak. Yayınlandığı dönemde çok ses getiren dizi Behzat Ç. farkıyla reyting yarışına katılacak.

Erdal Beşikçioğlu’nun basketbol koçu olarak rol alacağı dizi Efsane’de, basketbol koçu ile öğrencilerin arasında yaşanan maceraları konu alacak. Oyuncu kadrosunun merakla beklendiği dizi Aralık ayında TV ekranlarına gelecek.
Şimdiden “bizde spor dizileri tutar mı?” şeklinde konuşulmaya başlanan dizinin performansı merak konusu. Birbirinden dikkat çekici yapımları ekranlarına getiren Kanal D, Efsane dizisinin de arkasında olan kanal.

EFSANE DİZİSİNİN EKİBİ

Dizide rol alacak isimler kısmen netleşmeye başlamış Erdal Beşikçioğlu ile birlikte başrolde oynayacak ikinci isim olarak Gökçe Bahadır’ın yer aldığı konuşuluyor. Dizide Erdal Beşikçioğlu, Tarık isimli bir basketbol koçu olarak rol alırken, Gökçe Bahadır da basketbol koçuna aşık bir öğretmeni canlandıracak. Dizinin yönetmeni ise Kiralık Aşk Ve Küçük Ağa isimli dizilerden de aşina olduğumuz Devrim Yalçın olacak.

Bu anlaşma ile birlikte binlerce kişinin merakla beklediği Behzat Ç. İmamların Öcü hayalide gerçekleşmemiş oldu.Yorum Yap