28 Kasım 2016

M. Negiz

Adını Sen Koy Son Bölümde Gözler Ömer ve Zehra’da

28/11/2016 - 13:32

Adını Sen Koy son bölüm bugün TRT 1 ekranlarında izleyici karşısında olacak. 28 Kasım pazartesi akşamı 51. bölümü ile ekrana gelecek Adını Sen Koy yeni bölümde gözler Ömer ve Zehra'nın üzerinde.
Adını Sen Koy Son Bölümde Gözler Ömer ve Zehra’da

TRT1 ekranlarında haftaiçi her gün 17:10’da yayınlanan dizisi Adını Sen Koy yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Ömer ile Zehra’nın ne yapacakları merak konusu. Adını Sen Koy dizisinde 51. Bölüm Pazartesi günü ekranlara gelecek.

51. bölümü ile TRT1 ekranlarına gelecek olan sevilen dizi Adını Sen Koy’da yaşanacaklar şimdiden merak konusu. Ömer ile Zehra arasında nasıl bir diyalog yaşanacak? Pazartesi günü 17:10’da yayınlanacak olan dizi izleyicilere güzel anlar yaşatacak.

Yener kafenin önünde Zehra ve Zehra’nın baktığı küçük çocuğu takip eder. Kafede kavga çıkınca Asya korkar ve kaçar. Ayşe bu durumu telefonla konuştuğu için fark etmez. Asya’nın kaybolduğunu fark eden Zehra panikler ve arayışa başlar.

Sevim, Zehra’nın zengin bir koca bulduğunu ve yakında kendilerini unutacağını düşünmektedir. Senetleri kurtaran Sevim yeni bir sorunla karşılaşmaktadır. Yener, Zehra’yı bulmak için Sevim’e baskı yapmaktadır.

Amerika’da bir üniversiteye gitme hazırlığındaki Alev, Zehra’yı bulma amacının yanında Kervancıoğlu Holding’i zora sokmak istemektedir. Bu amacı çerçevesinde ihaleyi Hilmi Yılmaz’a vermiştir. Bununla durmayacak olan Alev’in oyunları merak konusudur.

Adını Sen Koy Son Bölüm

Adını Sen Koy, 28 Kasım pazartesi günü 51. bölümü ile ekrana gelecek. Adını Sen Koy son bölüm, TRT 1’den hemen sonra haberimizde olacak.

Adını Sen Koy Tüm Bölümler İçin; trt1.com.tr/diziler/adini-sen-koyYorum Yap