23 Kasım 2016

M. Negiz

Adını Sen Koy Son Bölümde İzleyiciye Büyük Şok

23/11/2016 - 16:23

Adını Sen Koy dizisi TRT 1 ekranlarında Çarşamba günü yeni bölümüyle seyircisine ulaşacak. Zehra, Yener ve Ömer konusunda köşeye sıkışır. Alev gerçeği öğrenecek gerçeğe çok yaklaşır. Zehra’ya gelen telefon şaşkınlık yaratır. Tüm bu gelişmeler ve dahası Adını Sen Koy yeni bölümde ekranda olacak.
Adını Sen Koy Son Bölümde İzleyiciye Büyük Şok

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy yeni bölümünde sürpriz gelişmelerle ekrana gelecek. Çarşamba günü ekrana gelecek olan yeni bölümünde Zehra’nın Yener ve Ömer konusunda ne yapacağı merak konusu. Alev’in yaşananları öğrenip öğrenemeyeceği ise merak konusu.

Adını Sen Koy yeni bölümünde Zehra kimseye haber vermeden Yener’le buluşmak için eve gider. Zehra sokağa çıkar çıkmaz Yener ve Ömer’in aynı anda sokakta olması işleri zorlaştırır. Zehra, Yenerin görmesine rağmen ister istemez Ömer’in arabasına biner. Bağ evine giden ikili yolda mahsur kalır. Telefonların çekmemesi de işin cabası olur.
Zehra, Ömer ile birlikte Yener’e görüldüğü için çok kötü olmuştur. Alev ile birlikte Yener’i de düşman olarak görmeye başlamıştır. Ömer de aynı şekilde Zehra’ya karşı öfkelenmiştir. Lakin mahsur kalmaları ikisinin arasındaki gerilimi yumuşatacaktır.

Alev mahalleye giderek Sevim ile konuşur. Acaba bu defa gerçeği öğrenebilecek mi? Zehra ise Ömer ile uyumlu olduklarını görmektedir. Bu durumda Zehra’nın aldığı telefon ise her şeyi altüst edecektir.Yorum Yap