25 Kasım 2016

M. Negiz

Adını Sen Koy Son Bölümde Ömer ve Zehra Yakınlaşıyor

25/11/2016 - 17:12

Adını Sen Koy son bölümde Ömer ve Zehra yakınlaşmaya başlıyor. İkili aralarındaki inadı biraz olsun kırmayı başarıyor. TRT1’de günlük yayınlanan Adını Sen Koy, 25 Kasım’da saat 17:10’da yeni bölümüyle ekranlarda olacak. 50. Bölümü yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi izleyicinin beğenisine sunulacak.
Adını Sen Koy Son Bölümde Ömer ve Zehra Yakınlaşıyor

TRT1 ekranlarında haftanın 5 günü yayınlanan dizi olan Adını Sen Koy, yükselişine devam ediyor. Hafta içi her gün saat 17:10’da yayınlanan dizi 50. Bölümü ile izleyicisi ile buluşuyor.

Zehra, Ömer’den aldığı parayı hemen Yener’e götürür. Ömer, Zehra’nın Yener’e para verdiğini görünce orada fazla beklemez. Ömer artık Zehra’nın yalancı olduğunu düşünmektedir. Ömer nasıl olur da Zehra’ya güvenmiştir? Bu konuda kendisine kızan Ömer, Zehra konusundaki görüşlerini değiştiremez. Zehra acitasyonla para alıp sevgilisini zengin etme telaşındadır.

Yener ise, Zehra’nın bu kadar parayı bulmasıyla zengin bir sevgilisinin olduğuna ikna olmuştur ama bu kişinin adını öğrenmeden senedi vermeyeceğini ifade eder. Zehra ise isim vermeden zorla senedi almayı başarır. Yener bu durum karşısında işin peşini bırakmaz ve Zehra’yı takip eder. Zehra’nın yaşadığı yeri öğrenmeden peşini bırakmayacaktır.

ADINI SEN KOY DİZİSİNİN HİKÂYESİ

Ömer 6 aylık ömrü kalan kardeşinin umulmadık bir oyunu içinde bulacaktır kendisini. Kardeşini kıramadığı için oyuna devam edecektir Ömer. Farklı dünyaların insan olmalarına rağmen Zehra ile evlenmek zorunda kalacaktır. Altı aylık sözleşmeli formalite bir evlilik yapacak, bunun için Zehra’nın istediği parayı ödeyecek, onun altı ayını satın alacaktır.

Adını Sen Koy Son BölümYorum Yap