30 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Adını Sen Koy Son Bölüme Ömer ve Yener’in Kavgası Damga Vuruyor

30/11/2016 - 16:48

Adını Sen Koy son bölüm izleyiciden tam not aldı. TRT ekranlarında hafta içi her akşam yayında olan Adını Sen Koy 52. bölümde Ömer ve Yener'in kavgası karakolda sona eriyor. Gözler bu akşam yayınlanacak Adını Sen Koy yeni bölümde.
Adını Sen Koy Son Bölüme Ömer ve Yener’in Kavgası Damga Vuruyor

TRT1’in sevilen dizisi Adını Sen Koy’da hareketli saatler yaşanmaktadır. Ömer ile Yener’in kavgası, karakolda yaşananlar, Asya nedeniyle Yener ve Ömer arasındaki gerilim yeni bölümü daha da keyifli hale getirmiştir.

Salı günü 52. bölümü ile TRT1 ekranında yerini alacak olan sevilen dizi Adını Sen Koy, heyecan ve keyif dolu. Kavga, gerilim, endişe gibi birçok duygunun bir arada olduğu dizide Ömer ile Yener arasındaki gerilim kavgaya dönüşecektir. Yumruk yumruğa giren ikilinin mücadelesine tanık olan Zehra müdahalede bulunmak zorunda kalır.

Yener ile Ömer’in kavga ettiğini gören Zehra, eline aldığı sopa ile Yener’e vurur. Aldığı darbe ile bayılan Yener, kendine gelince karakola müracaat eder. Şikâyet yüzünden Ömer ve Zehra karakola gider.

Asya’nın kaybolması panik havası oluşturmuştur. Sonra ise, kızın kayıp olmadığı ve Yener’in yanına gittiği anlaşılır. Duruma tanık olan Ömer’in aklına hemen en kötü seçenek gelir.Yener’in Asya’yı kaçırdığını zanneden Ömer kendini kaybeder. İkili kavga eder. Yener de dayanamayıp Ömer’e bıçak çeker. Asya’nın çığlığı kavganın nihayete ermesini sağlasa da Yener fena bir dayak yemiştir. Asya ‘ya sahip çıkamayan Zehra da azar yemekten kurtulamayacaktır.

Adını Sen Koy Son Bölüm – TRT 1

Adını Sen Koy Tüm Bölümler İçin; trt1.com.tr/diziler/adini-sen-koyYorum Yap