21.10.2016
486 Görüntüleme

Haber sektöründe uzun zamandır aktif olarak rol alan Yunus Ünlü, özellikle internet haber alanında köklü bir geçmişe sahip. Pek çok büyük sitede haber editörlüğü ve köşe yazarlığı yaptı ve yapmaya devam ediyor.
yunusunlu555@gmail.com

Advocaat İstifa Sesleri Yükseliyor

Fenerbahçe’de istenen başarı bir türlü yakalanamıyor. Advocaat istifa sesleri dün akşam oynanan M. United maçının ardından daha yüksek çıkmaya başladı. Geçtiğimiz sezon Portekizli teknik adam Pereira ile başarısızlık nedeniyle yollar ayrılmıştı. Ancak bu yıl Advocaat’ın performansı geçen sezonu aratır oldu.

Fenerbahçe taraftarının yüzü bir türlü gülmüyor. Spor Toto Süper Lig’de 7 maçta 9 puan toplayabilen sarı lacivertliler tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşıyor. UEFA Avrupa Ligi’nde ise 3 maçta 4 puan beklentileri karşılamadı. Sahaya koyulan kötü performans ve etkisiz futbol ise başarısızlığın en büyük nedenleri arasında. Hollandalı teknik direktör Advocaat beklentilerin oldukça altında. Bardağı taşıran damla ise dün akşam oynana . United Fenerbahçe maçı oldu. 90 dakika boyunca sahada hiç bir varlık gösteremeyen sarı lacivertliler sahadan 4-1 gibi ağır bir skorla ayrıldı.

Gözle alınan başarısız sonuçların ardından Advocaat’ın istifa edip etmeyeceğine çevrildi. Spor Toto Süper Lig’de bu hafta deplasmanda oynanacak Konyaspor mücadelesi Advocaat’ın geleceğini şekillendirecek.


Yorum Yap